0

Svarbiau už deimantą (Jausmų egzotika)

Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 3,69 €*
Sutaupote: 0.70 € (19%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Svarbiau už deimantą (Jausmų egzotika)

  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 11x17, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9786090302446

2020-09-30 2.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Svarbiau už deimantą (Jausmų egzotika)" aprašymas

Tau teks apsimesti, kad esi mano sužadėtinė!
Arabelė „Rebelė“ Deniels būtų mieliau šokusi nuoga su parašiutu, nei sutikusi su šokiruojančiu Drako Andželio pasiūlymu. Tačiau, Rebelei to nežinant, jos tėvas pasisavino grėsmingojo magnato pinigus ir dabar ji privalo grąžinti skolą taip, kaip panorės Drakas.
Arabelė yra profesionali šuolininkė nuo tramplyno su slidėmis. Nemalonus Drako žiedo su deimantu svoris ir savininkiškas jo elgesys viešumoje Arabelei atrodo per didelė kaina, kurią jai tenka mokėti. Ypač, kai neišvengiamai artėja ta akimirka, kai teks praleisti naktį su Draku...

Iš anglų kalbos vertė Neringa Lekandrė

Parašykite atsiliepimą apie "Svarbiau už deimantą (Jausmų egzotika)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Serija "Svajonių romanai"

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Svarbiau už deimantą (Jausmų egzotika), kurią skaitytojams dovanoja Maya Blake. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Maya Blake su knyga Svarbiau už deimantą (Jausmų egzotika) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Svarbiau už deimantą (Jausmų egzotika) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Maya Blake. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Svarbiau už deimantą (Jausmų egzotika) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Svarbiau už deimantą (Jausmų egzotika)" perkama kartu