0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Sveikas, mažasis šuniuk! Su judančiais elementais

  • Nuolaida knygai -54%
Kaina internetu: 4,19 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 4.80 € (54%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Sveikas, mažasis šuniuk! Su judančiais elementais


2021-07-31 4.19 InStock
Į krepšelį
Knygos "Sveikas, mažasis šuniuk! Su judančiais elementais" aprašymas

Atsivertę šią smagią knygelę, mažieji skaitytojai ne tik sužinos, ką veikia per dieną mažas šuniukas, bet ir galės pajudinti paveikslėlius. Knygelė padės žadinti vaikų smalsumą, ugdyti pažintinius gebėjimus, vaizduotę, kalbinę raišką, o judantys elementai, kuriuos galima pastumti, patraukti, leis tobulinti rankų judesių koordinaciją.


Smalsus mažylis, įdomus gyvenimas!


  • Autorius:
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 10
  • Formatas: 17x17, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955229599

Parašykite atsiliepimą apie "Sveikas, mažasis šuniuk! Su judančiais elementais"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos-žaislai 0-2 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Sveikas, mažasis šuniuk! Su judančiais elementais, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Sveikas, mažasis šuniuk! Su judančiais elementais aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Sveikas, mažasis šuniuk! Su judančiais elementais. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Sveikas, mažasis šuniuk! Su judančiais elementais dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Sveikas, mažasis šuniuk! Su judančiais elementais" perkama kartu