0

Sveikata iš Dievo vaistinės

Kaina internetu: 10,99 €
Kaina knygyne: 12,17 €*
Sutaupote: 1.18 € (10%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Sveikata iš Dievo vaistinės

  • Leidėjas: Terra Bella
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • ISBN ar kodas: 9786099568904

2021-01-31 10.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Sveikata iš Dievo vaistinės" aprašymas

Maria Treben savo vietą istorijoje išsikovojo kaip viena svarbiausių gydymo žolelėmis pradininkių. Daugelis ją garbino kaip šventąją, tačiau iš tiesų ji buvo paprasta moteris, kuri savo gyvenimą skyrė gydymui vaistingomis žolelėmis ir sukauptą patirtį siekė perduoti kuo daugiau žmonių. Per visus tuos metus tiek Marios Treben asmenybės, tiek jos knygų populiarumas niekada neblėso. O šiandien, vis plačiau taikant alternatyviąją mediciną, jos knygos įgauna naują nepalaužiamą aktualumą.


Svarbiausioje Marios Treben knygoje „Sveikata iš Dievo vaistinės“ išsamiai aprašoma 31 vaistažolė, jų gydomosios galios ir taikymo būdai ruošiant arbatas, tinktūras, kompresus, vonias ar šviežias sultis, nestinga praktinių patarimų, kaip sau padėti be vaistų.


Pasaulyje parduota daugiau kaip 8 milijonai šios knygos egzempliorių!


Iš vokiečių kalbos vertė Rasa Galijauskienė

Parašykite atsiliepimą apie "Sveikata iš Dievo vaistinės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Vaistiniai augalai

Maria Treben parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Sveikata iš Dievo vaistinės, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Sveikata iš Dievo vaistinės aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Sveikata iš Dievo vaistinės už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Sveikata iš Dievo vaistinės? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Maria Treben tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Sveikata iš Dievo vaistinės" perkama kartu