0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Sveikata, Jaunumas, Grožė

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 4.99 SoldOut

Knygos "Sveikata, Jaunumas, Grožė" aprašymas

Vydūnas "Sveikata, Jaunumas, Grožė". Tilžė, 1928. Fotografuotas leidimas.

Šis, jau ketvirtas knygos leidimas, skirtas 2013-tiems Sveikatingumo metams, yra ne tik pirmasis lietuviškas sveikos gyvensenos vadovėlis, bet ir tikras vadovas į sveiką ir skaidrią būtį, pateikiantis dvasinius sveikatos pagrindus.

  • Autorius: Vydūnas
  • Leidėjas: Vydūno draugija
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 200
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099554105

Parašykite atsiliepimą apie "Sveikata, Jaunumas, Grožė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kultūros knygos

Vydūnas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Sveikata, Jaunumas, Grožė", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Sveikata, Jaunumas, Grožė" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Sveikata, Jaunumas, Grožė" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Sveikata, Jaunumas, Grožė"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vydūnas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Sveikata, Jaunumas, Grožė" perkama kartu