0

Sveikata, kai tau 50+. Apie tą patį, bet kitaip

Kaina internetu: 12,29 €
Kaina knygyne: 13,99 €*
Sutaupote: 1.70 € (13%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Sveikata, kai tau 50+. Apie tą patį, bet kitaip

  • Leidėjas: Edita Juodžbalienė
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 104
  • ISBN ar kodas: 9786094750779

2020-09-30 12.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Sveikata, kai tau 50+. Apie tą patį, bet kitaip" aprašymas

Edita Bronė Juodžbalienė gimė, augo, mokėsi ir dirba Kaune. Mediciną pasirinko dėl meilės biologijai. 30 metų dirba onkologe chemoterapeute.

Domėjimosi sritys: krūties, onkoginekologiniai bei kiti piktybiniai navikai. Parašė knygą „Piktybinių navikų chemoterapija". Yra bendraautorė knygų apie krūties vėžį, onkoginekologinius susirgimus, melanomą, vadovėlio šeimos gydytojams. Daug metų aktyviai rašo straipsnius į medicininius ir populiariuosius sveikatos žurnalus. Dalyvauja pacientų, sergančių krūties vėžiu, veikloje.
Pastaraisiais metais propaguoja sveiką gyvenimo būdą, šiaurietišką vaikščiojimą, domisi Rytų medicina, kineziterapija. Darbas su sunkiais, dažnai vyresnio amžiaus onkologiniais pacientais išmokė atidumo, nuoseklaus problemų sprendimo. Artimųjų ligos ir asmeninė patirtis paskatino parašyti šią knygą "Sveikata, kai tau 50+. Apie tą patį, bet kitaip".

Parašykite atsiliepimą apie "Sveikata, kai tau 50+. Apie tą patį, bet kitaip"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Sveika gyvensena

Edita Juodžbalienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Sveikata, kai tau 50+. Apie tą patį, bet kitaip, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Sveikata, kai tau 50+. Apie tą patį, bet kitaip aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Sveikata, kai tau 50+. Apie tą patį, bet kitaip už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Sveikata, kai tau 50+. Apie tą patį, bet kitaip? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Edita Juodžbalienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Sveikata, kai tau 50+. Apie tą patį, bet kitaip" perkama kartu