0

Sveikata, kuri mus saugo

  • Nuolaida knygai -36%
4.0
(4 įvertinimai)
Kaina internetu: 4,49 €
Kaina knygyne: 6,99 €*
Sutaupote: 2.50 € (36%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2014-07-29 verta

Jau skaitau antrą kartą. Motyvuojanti knyga - originalios mintys

Informacija

Sveikata, kuri mus saugo

  • Leidėjas: Lietuvos sveikuolių sąjunga
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 96
  • ISBN ar kodas: 9789955613725

2020-10-31 4.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Sveikata, kuri mus saugo" aprašymas

Sveiko gyvenimo mokytojo ir propaguotojo Juozo Dapšausko knyga „Sveikata, kuri mus saugo“ – apie visuminį sveikatos supratimą – dvasinę, psichinę, fizinę ir visuomeninę darną, gerovę.

Autorius publicistas J. Dapšauskas rodo skirtingų sveikatos sferų vienovę ir susietumą. Atkreipia dėmesį, kad sveika gyvensena nėra draudimų rinkinys, bet būtent pasitenkinimą ir malonumus suteikiantis gyvenimo būdas.

Knygoje „Sveikata, kuri mus saugo“ autorius analizuoja šiandieninę „sveikatos“ (ligų gydymo) sistemos politikos ydingumą bei nurodo būtinas tokios sistemos permainas, pagrindinį dėmesį skiriant sveikatingumui, ligų prevencijai, atskleidžiama ir ekonominė sveikatingumo nauda tiek asmeniškai žmogui, tiek visuomenei.

Didžiąja dalimi sveikata priklauso nuo žmogaus: sveikos gyvensenos palaipsniui reikia mokintis ir, jaučiant pasitenkinimą, ją praktikuoti. Valstybė, laikydama sveikatingumą pirmaeiliu klausimu, sutaupytų, ar tiksliau, praturtėtų milijardais litų.


"Paskutinysis Juozo Dapšausko darbas - publicistinė knyga „Sveikata, kuri mus saugo“ tai puikus mėginimas pasidalinti savo pastarojo laikotarpio pastebėjimais, pamąstymais apie mūsų sveikatos apsaugos sistemos pliusus ir minusus, apie iškylančias problemas ir galimus būdus, kaip jas sėkmingai būtų galima išspręsti. Besidomintis sveikesniu, kokybiškesniu ir laimingesniu gyvenimu skaitytojas šioje knygoje suras daug naudingos, objektyvios informacijos ir įdomių bei originalių minčių."

Habilt. med. m. dr., prof. Algimantas Kirkutis


"Juozo Dapšausko knyga, paremta straipsnių apibendrinimais, gvildena aktualias sveikatos, sveikos gyvensenos, žalingų įpročių prevencijos temas, ugdo ir auklėja žmogų, suteikia galimybę žinoti ir pasirinkti – pasirinkti gyventi sveikai.

Knygą sudaro 3 skyriai, kurie apima platų problemų spektrą, tačiau visais atvejais orientuota į žmogų, jo pasiryžimą, jo dvasios galias ir savęs valdymą."


Prof. habil. dr. Algirdas Raslanas


"Juozas Dapšauskas pateikia holistinės-visuminės sveikatos sampratą ir iliustruoja ją konkrečiais, praktiniais pavyzdžiais ne tik šiuolaikinio mokslo laimėjimų šviesoje, bet, kas ypač vertinga, suriša į darnią visumą savo patirtį, biblijines ir pasaulietines tiesas, kurių pirmai pradžiai pakaktų visiems, kas vis rengiasi ir niekaip neprisiruošia startui į permainas. Šią knygelę drąsiai galima pavadinti įvadu į sveiką gyvenimą."

Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidentas Dainius Kepenis


"Sutemos tamsiausios prieš aušrą… Man regis, kad jau brėkšta, nes daugybė pokyčių visuomenėje leidžia taip manyti. Ir ši knyga įneš papildomos šviesos, kad rytas ateitų greičiau."

Doc. Aurelijus Veryga

2014-07-29

Jau skaitau antrą kartą. Motyvuojanti knyga - originalios mintys

2014-07-29

Pirkti

2014-05-21

Gaila, bet savo knygoje Juzė neišduoda vienos sveikatingumo paslapties - uogienių dietos. Knygelė plonoka, bet gal bus storesnė, kai Juzė bent vidurinį išsilavinimą įgis...

2014-05-14

Rekomenduoju visiems besidomintiems sveikesniu gyvenimu. Radau tikrai originalių minčių.

Parašykite atsiliepimą apie "Sveikata, kuri mus saugo"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Sveikata, kuri mus saugo, kurią skaitytojams dovanoja Juozas Dapšauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Juozas Dapšauskas su knyga Sveikata, kuri mus saugo jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Sveikata, kuri mus saugo patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Juozas Dapšauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Sveikata, kuri mus saugo palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Sveikata, kuri mus saugo" perkama kartu