0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Sveikata priklauso nuo jūsų: ilgo gyvenimo be ligų ir vaistų paslaptys

Kaina internetu: 3,39 €
Kaina knygyne: 4,49 €*
Sutaupote: 1.10 € (25%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 3.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Sveikata priklauso nuo jūsų: ilgo gyvenimo be ligų ir vaistų paslaptys" aprašymas

Manoma, kad žmogaus sveikata priklauso nuo daugelio veiksnių: 10 proc. - nuo šalies sveikatos apsaugos sistemos, 20 proc. - nuo ekologijos, 20 proc. nuo - genetikos ir net 50 proc. - nuo gyvensenos.

Knygoje „Sveikata priklauso nuo jūsų: ilgo gyvenimo be ligų ir vaistų paslaptys“ skaitykite:
- Kaip senstant išlikti jaunatviškiems.
- Sveikata mūsų pačių rankose.
- Maistas, kuris jaunina organizmą.
- Meilė ir viltis pasižymi stebuklingu gydomuoju poveikiu.

Knyga „Sveikata priklauso nuo jūsų: ilgo gyvenimo be ligų ir vaistų paslaptys“ apie tai, kaip prailginti žmogaus gyvenimo trukmę ir suteikti jam galimybę nugyventi šį gyvenimą daug maloniau, energingiau ir produktyviau. Gera sveikata priklauso ne tik nuo sveikatos apsaugos sistemos, medicininio aptarnavimo lygio, ekonominių ir socialinių sąlygų, bet ir - nuo mūsų pačių.Parašykite atsiliepimą apie "Sveikata priklauso nuo jūsų: ilgo gyvenimo be ligų ir vaistų paslaptys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Sveikata priklauso nuo jūsų: ilgo gyvenimo be ligų ir vaistų paslaptys", kurią skaitytojams dovanoja Gailina Kavaliauskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Gailina Kavaliauskienė su knyga "Sveikata priklauso nuo jūsų: ilgo gyvenimo be ligų ir vaistų paslaptys" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Sveikata priklauso nuo jūsų: ilgo gyvenimo be ligų ir vaistų paslaptys" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gailina Kavaliauskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Sveikata priklauso nuo jūsų: ilgo gyvenimo be ligų ir vaistų paslaptys" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Sveikata priklauso nuo jūsų: ilgo gyvenimo be ligų ir vaistų paslaptys" perkama kartu