0

Sveikatos dėsniai: penki žingsniai, kaip įveikti ligą ir tapti sveikesniam

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Sveikatos dėsniai: penki žingsniai, kaip įveikti ligą ir tapti sveikesniam

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 488
  • ISBN ar kodas: 9786090137109

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Sveikatos dėsniai: penki žingsniai, kaip įveikti ligą ir tapti sveikesniam" aprašymas

Diagnozė negali nulemti jūsų likimo. Knygoje „Sveikatos dėsniai: penki žingsniai, kaip įveikti ligą ir tapti sveikesniam“ funkcinės medicinos specialistas Robert Zembroski pateikia planą, kaip atsigauti po vėžio, širdies ligų, įvairių chroniškų ligų, kaip tapti sveikesniems ir būti geresnės formos nei bet kada anksčiau.

Pats įveikęs pavojingą ligą Dr. Robert Zembroski nusprendė, jog atėjo laikas pasirūpinti savimi ir pagaliau jaustis iš tiesų gerai. Knygoje „Sveikatos dėsniai: penki žingsniai, kaip įveikti ligą ir tapti sveikesniam“ jis siūlo universalų planą, ištobulintą per daugybę asmeninės bei profesinės patirties metų. Jis tikina, kad ši knyga gali padėti visiems pasiekti to, ko pasiekė jis pats ir padėjo pasiekti savo pacientams.

Knygoje „Sveikatos dėsniai: penki žingsniai, kaip įveikti ligą ir tapti sveikesniam“ pateikiami paprasti, tačiau patikrinti metodai, padėsiantys pagerinti mitybą, judėjimą, išmokysiantys valdyti gyvenimo aspektus, susijusius su sveikata ir gera savijauta. Dr. Robert Zembroski yra neparastai praktiškas – jis nesiūlo jokių keistenybių ar ekstremalių pokyčių, o tik patikimas ir veiksmingas mokslu besiremiančias strategijas. Knyga „Sveikatos dėsniai“ gali padėti ne tik atsigauti po sunkių ligų, bet ir užkirsti joms kelią.

„Sveikatos dėsniai“ taps puikiomis gairėmis, padėsiančiomis pagerinti savijautą ir sveikatą. Čia sužinosite:
- Kaip konkrečios maisto medžiagos veikia ligą;
- Kokie pratimai padės greičiau atstatyti sveikatą;
- Kaip jūsų sveikimą veikia chroniškas stresas;
- Kaip pakankamas miegas padeda įveikti sveikatos problemas.

Knygoje „Sveikatos dėsniai: penki žingsniai, kaip įveikti ligą ir tapti sveikesniam“ taip pat rasite paprastą, bet patikimą planą, padėsiantį atsikratyti nuodingų medžiagų ir medicininius testus, padėsiančius nustatyti savo organizmo būklę.

Dr. Robert Zembroski pateikia mitybos planą, fizinių pratimų programas, miego gerinimo technikas bei ekspertų patarimus. Jis mano, kad reikia atsiriboti nuo neaiškių medicininių nuomonių ar klaidingų diagnozių ir patiems kontroliuoti savo sveikatą.

Dr. Robert Zembroski yra funkcinės medicinos, mitybos specialistas. Jis vadovauja funkcinės medicinos centrui Konektikute, JAV. Mėgsta slidinėti, važinėti dviračiu, motociklu, eiti į žygius.

„Nemeluosiu: norint atgauti sveikatą, reikia drausmės ir pasiryžimo; kartais tai sunkus darbas. Taip yra todėl, kad sveikatos atgavimas yra procesas, o ne įvykis. Vis dėlto palaikomieji protokolai, kuriuos pateikiu knygoje „Sveikatos dėsniai“, nėra sunkiai įgyvendinami, ir atkurti sveikatą ne taip jau ir sudėtinga, kaip manoma. Jei laikysitės knygoje nurodytų žingsnių, jums bus lengviau atkurti vidinę organizmo terpę. Tai padėjo man ir nesuskaičiuojamai daugybei pacientų, išgyvenusių sunkias sveikatos krizes.“
Robert Zembroski

Iš anglų kalbos vertė Dangirutė Giedraitytė

Parašykite atsiliepimą apie "Sveikatos dėsniai: penki žingsniai, kaip įveikti ligą ir tapti sveikesniam"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos knygos apie sveikatą


Dažniausiai su "Sveikatos dėsniai: penki žingsniai, kaip įveikti ligą ir tapti sveikesniam" perkama kartu