0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Sveikatos receptai. Senoviniai tepalai, aliejai, antpilai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 2.99 SoldOut

Knygos "Sveikatos receptai. Senoviniai tepalai, aliejai, antpilai" aprašymas

Knygoje "Sveikatos receptai. Senoviniai tepalai, aliejai, antpilai" rasite įvairių preparatų iš gamtinės kilmės žaliavos: įtrinimams nuo sąnarių ir raumenų skausmų, kompresų, aliejų, antpilų nuo žaizdų, opų, odos ligų ir įvairių negalavimų galime pasigaminti patys.

Gamta – neišsenkamas natūralių gydymo priemonių šaltinis. Saugokime savo brangiausią turtą - sveikatą.


Parašykite atsiliepimą apie "Sveikatos receptai. Senoviniai tepalai, aliejai, antpilai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Sveikatos receptai. Senoviniai tepalai, aliejai, antpilai", kurią skaitytojams dovanoja Gailina Kavaliauskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Gailina Kavaliauskienė su knyga "Sveikatos receptai. Senoviniai tepalai, aliejai, antpilai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Sveikatos receptai. Senoviniai tepalai, aliejai, antpilai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gailina Kavaliauskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Sveikatos receptai. Senoviniai tepalai, aliejai, antpilai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Sveikatos receptai. Senoviniai tepalai, aliejai, antpilai" perkama kartu