0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Sveikatos stiprinimas ir ugdymas (CD)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Sveikatos stiprinimas ir ugdymas (CD)


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Sveikatos stiprinimas ir ugdymas (CD)" aprašymas
Mokymo priemonė studentams.


Parašykite atsiliepimą apie "Sveikatos stiprinimas ir ugdymas (CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Sveikatos stiprinimas ir ugdymas (CD), kurią skaitytojams dovanoja Aleksandra Sakalauskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Aleksandra Sakalauskienė su knyga Sveikatos stiprinimas ir ugdymas (CD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Sveikatos stiprinimas ir ugdymas (CD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aleksandra Sakalauskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Sveikatos stiprinimas ir ugdymas (CD) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Sveikatos stiprinimas ir ugdymas (CD)" perkama kartu