Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Sveikų vaikų mityba

Kaina: 2,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-10-31 2.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Sveikų vaikų mityba" aprašymas

Ši mokymo priemonė skirta aukštųjų neuniversitetinių studijų programų "Bendrosios praktikos slauga" ir "Dietologija" studentams ir turėtų padėti visiems studijuojantiems sveiką vaikų maitinimą. Pastaruoju metu vis didesnis dėmesys skiriamas sveikatos ugdymui ir sveikos mitybos propagavimui. Racionalus maitinimas prasideda, kai sveikos motinos sveikas naujagimis pamaitinamas krūtimi per 15-30 min. po gimimo. Racionalus kūdikio maitinimas yra labai svarbus jo augimo ir gero imunologinio reaktyvumo veiksnys. Pastarųjų metų klinikiniai-laboratoriniai tyrimai parodė, jog motinos pienas yra tinkamiausias maistas kūdikių mitybai, o maitinimas krūtimi turi nepakartojamą biologinį bei emocinį poveikį motinos ir vaiko sveikatai. Lietuvoje dar neretai nepaisoma sveikos mitybos reikalavimų, vis dar paplitęs ankstyvas dirbtinis ir papildomas kūdikių maitinimas, nors pastaraisiais dešimtmečiais ekonomiškai išsivysčiusiose šalyse pastebima natūralaus maitinimo tendencija. Nemažas dėmesys turėtų būti skiriamas ir vyresnių vaikų maitinimui. Mokymo priemonė "Sveikų vaikų mityba" parengta laikantis metodinų nurodymų "Kūdikių ir mažų vaikų maitinimas", skirtų pediatrams bendrosios praktikos gydytojams ir slaugos darbuotojams ir parengtų med. dr. doc. Algimanto Vingro ir autorių grupės, bei patvirtintų Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos 2001-03-07 įsakymu Nr. 22-27-146.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Sveikų vaikų mityba"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pediatrijos knygos

Nijolė Markauskienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Sveikų vaikų mityba", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Sveikų vaikų mityba" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Sveikų vaikų mityba" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Sveikų vaikų mityba"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Nijolė Markauskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Sveikų vaikų mityba" perkama kartu