0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Švelnūs tardymai

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 12,99 €
Kaina knygyne: 16,19 €*
Sutaupote: 3.20 € (20%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-02-14 zita

Gilūs klausimai tiek pat įdomūs , o kartais įdomesni už atsakymus .

Švelnūs tardymai


2021-07-31 12.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Švelnūs tardymai" aprašymas

Knygoje „Švelnūs tardymai“ rasite dvidešimt du interviu su įvairiais žymiais ir mažiau žinomais žmonėmis, kuriuos kalbino rašytoja, žurnalistė Jurga Ivanauskaitė. Pirmais leidimas pasirodė 2005-ais metais ir sulaukė didelio skaitytojų susidomėjimo. Deja, dalies pašnekovų, o ir pačios autorės nebėra tarp mūsų, tačiau knygoje jie gyvi, o pašnekesiai, ratu apeinantys buitį ir skandalus, ilgai nepraras savo vertės.

Dalį interviu rašytoja Jurga Ivanauskaitė parengė specialiai šiai knygai, kita dalis buvo publikuota įvairiuose žurnaluose. Autorė kalbino Galiną Dauguvietytę, Leonidą Donskį, Rolandą Kazlą, Marijų Mikutavičių, Oskarą Koršunovą, Tomą Venclovą, Nijolę Oželytę, Palmyrą Kelertienę, Arvydą Juozaitį ir kitas ryškias asmenybes. Tiek tokias, kurios dažnai šmėžavo žiniasklaidos priemonėse, tiek tokias, kurios viešumoje mažiau pastebimos, tačiau tikrai turi, ką papasakoti.

Rašytoja, švelniai tardydama savo pašnekovus, užmezgė šiltus dialogus apie jausmus, kūrybą, mintis, pasaulėžiūrą, darbus, svajones, vaikystę, įsimintinus gyvenimo momentus. Jurga Ivanauskaitė vengė apatinių skalbimo, skandalų, buitinių temų, stereotipinių klausimų, todėl knygoje „Švelnūs tardymai“ surinkti interviu yra puiki proga geriau pažinti veikėjus, suprasti kaip ir ką mąsto pašnekovai. Autorė leidinio aprašyme teigė, kad skaitytojai pokalbiuose ras paguodos, o kartais ir provokuojančių atsakymų į įvairius klausimus. O klausimai skirtingi, tik vienas kartojasi: ar bijai mirties?

Jurga Ivanauskaitė (1961- 2007) – žymi mūsų šalies rašytoja, žurnalistė, poetė, keliautoja. Jurga jau mokykloje pradėjo kurti pirmuosius eilėraščius, juos publikavo tuo metu populiariame jaunimo laikraštyje „Moksleivis“. Vėliau autorė baigė Vilniaus dailės akademiją ir debiutavo su knyga „Pakalnučių metai“. Vienu žymiausių jos kūriniu laikomas 1993-iais metais išleistas romanas „Ragana ir lietus“. Įdomus faktas, kad Lietuvoje knyga buvo laikinai uždrausta, nes tariamai neatitiko etinių įsitikinimų. Nenorėdama veltis į skandalus rašytoja iškeliavo į Indiją. Iš viso Jurga Ivanauskaitė išleido devyniolika knygų. „Viršvalandžiai“ – paskutinis jos kūrinys, publikuotas jau po mirties.

„Švelnūs tardymai“ patiks tiems, kurie domisi nusipelniusių asmenybių pasaulėžiūra ir mėgsta interviu žanrą. Rekomenduojame pasidomėti atsiliepimais bei apžvalgomis ir knygą įsigyti internetu. Taip pat online knygyne rasite pirkti ir kitų įvairių knygų, skaitytojams dovanojančių įdomius siužetus ar naudingus patarimus. Visi nori sutaupyti, tad siūlome patikrinti akcijų ir išpardavimų pasiūlymus ir tikrai rasite literatūros, kuri kainuoja pigiau. Peržiūrėkite knygos santrauką, trumpą aprašymą, puslapių skaičių, pavartykite ištraukas ir išsirinkite lentynos vertą leidinį.


  • Autorius: Jurga Ivanauskaitė
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 328
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094665325

2021-02-14

Gilūs klausimai tiek pat įdomūs , o kartais įdomesni už atsakymus .

Parašykite atsiliepimą apie "Švelnūs tardymai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie asmenybes

Jurga Ivanauskaitė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Švelnūs tardymai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Švelnūs tardymai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Švelnūs tardymai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Švelnūs tardymai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jurga Ivanauskaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Švelnūs tardymai" perkama kartu