-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SALE ⏳

0

Pirkėjų atsiliepimai

Švenčių ir spektaklių scenarijai ikimokyklinio ugdymo įstaigoms

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 10.35 SoldOut

Knygos "Švenčių ir spektaklių scenarijai ikimokyklinio ugdymo įstaigoms" aprašymas

Šiame leidinyje pateikiami nuotaikingi muzikinių švenčių ir spektaklių scenarijai. Jie tinkami ne tik ikimokyklinio ir priešmokyklinio, bet ir jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikams.
Dirbdama vaikų darželyje ir stebėdama savo auklėtinius autorė suprato, kad meninė teatrinė veikla padeda vaikams lengviau bendrauti tarpusavyje ir su suaugusiaisiais, adaptuotis naujoje aplinkoje, teikia džiaugsmo, pasitikėjimo savo jėgomis, skatina kūrybiškumą ir norą dalyvauti įvairioje veikloje. Be to, taip ugdyti vaikus kur kas smagiau ir įdomiau. Taip ir gimė „Pasakiukų“ grupės muzikinės pasakaitės. Į scenarijus buvo įtrauktos vaikų pamėgtos dainelės, pritaikytos jų pasiūlytos idėjos. Pasakaitės ne tik suteikia galimybių vaikams kūrybiškai atsiskleisti, bet ir moko juos būti mandagius, draugiškus, linksmus, išradingus, nemeluoti, nešiukšlinti ir pan.
Autorė tikisi, kad pedagogams ši knygelė bus naudinga, – suteiks kūrybinių minčių ir įkvėps plėtoti meninę veiklą.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Švenčių ir spektaklių scenarijai ikimokyklinio ugdymo įstaigoms"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Švenčių ir spektaklių scenarijai ikimokyklinio ugdymo įstaigoms", Danguolė Dubinienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Danguolė Dubinienė su knyga "Švenčių ir spektaklių scenarijai ikimokyklinio ugdymo įstaigoms" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Švenčių ir spektaklių scenarijai ikimokyklinio ugdymo įstaigoms" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Danguolė Dubinienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Švenčių ir spektaklių scenarijai ikimokyklinio ugdymo įstaigoms" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Švenčių ir spektaklių scenarijai ikimokyklinio ugdymo įstaigoms" perkama kartu