0

Šventasis Kryžių miškas

Kaina internetu: 6,49 €
Kaina knygyne: 6,99 €*
Sutaupote: 0.50 € (8%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Šventasis Kryžių miškas

  • Leidėjas: Litera
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 21x15, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 80
  • ISBN ar kodas: 9786098144192

2021-01-31 6.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Šventasis Kryžių miškas" aprašymas

Knygelė "Šventasis Kryžių miškas" supažindina su Kryžių Kalno istorija, legendomis, įdomesniais nutikimais. Tekste gausu datų, objektyvių ir subjektyvių pastebėjimų. Leidinukas yra skirtas turistams bei Kairaus amžiaus Kryžių kalno lankytojams.

Leidinukas "Šventasis Kryžių miškas" iliustruotas fotografų nuotraukomis iš P. Kaminsko, A. Musneckio, A. Nausėdos, Šiaulių "Aušros" muziejaus ir autoriaus archyvų. Grafiniai koliažai sumaketuoti iš XIX -XX a. knygų iliustracijų. Knygelę rengti padėjo Rasa Šeikuvienė, Karolina Daniusevičiūtė ir kt.

Parašykite atsiliepimą apie "Šventasis Kryžių miškas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Šventasis Kryžių miškas, kurią skaitytojams dovanoja Vilius Puronas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vilius Puronas su knyga Šventasis Kryžių miškas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Šventasis Kryžių miškas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vilius Puronas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Šventasis Kryžių miškas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Šventasis Kryžių miškas" perkama kartu