0

Šventasis Pranciškus Asyžietis

Kaina internetu: 8,99 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (11%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Šventasis Pranciškus Asyžietis

  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 328
  • ISBN ar kodas: 9789955294306

2020-11-30 8.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Šventasis Pranciškus Asyžietis" aprašymas

Marijos Sticco (1891–1981) vardas Lietuvos skaitytojams yra naujas, nors apskritai lengviausiai atpažįstamas kalbant kaip tik apie šventąjį Pranciškų. Šventosios Širdies katalikiškojo universiteto Milane dėstytoja paliko gausų rašytinį palikimą, kuriame išskirtinę vietą užima knyga Šventasis Pranciškus Asyžietis. Šiame biografiniame romane rašytoja sugeba sudėtingus dalykus perteikti su tam tikru lengvumu ir poetine išraiška, autorė sumaniai aprėpia platų tematinį lauką ir istorinį kultūrinį kontekstą, pateikia ryškius psichologinius veikėjų portretus, o poskyrį užbaigianti frazė ar žodis dažnai atrodo tarsi taiklus šūvis į dešimtuką.

Yra kryžius, bet dar nėra žmogaus, nukryžiuoto kaip mūsų Viešpats.
Yra vėliava, bet nėra vėliavnešio.
Bus.

Iš italų kalbos vertė Jogilė Teresa Ramonaitė OFS

Parašykite atsiliepimą apie "Šventasis Pranciškus Asyžietis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šventieji ir jų gyvenimai

Maria Sticco parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Šventasis Pranciškus Asyžietis, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Šventasis Pranciškus Asyžietis aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Šventasis Pranciškus Asyžietis už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Šventasis Pranciškus Asyžietis? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Maria Sticco tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Šventasis Pranciškus Asyžietis" perkama kartu