0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šventasis Pranciškus iš Asyžiaus

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šventasis Pranciškus iš Asyžiaus


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 4.81 SoldOut
Knygos "Šventasis Pranciškus iš Asyžiaus" aprašymas

Vieno iškiliausių XX amžiaus katalikų mastytojų G. K. Chestertono knyga apie šv. Pranciškų "Šventasis Pranciškus iš Asyžiaus" - daugiau nei vien įprasta biografija.
Nepakartojamas autoriaus rašymo būdas, žaižaruojantys netikėti palyginimai ir metaforos, žaismingas pasakojimo stilius yra bene geriausias įvadas į Šventojo pasaulį šių laikų žmogui, kuris dažnai pats nebežino, kuo tiki ir apskritai ar dar kuo nors tiki.

Iš anglų kalbos vertė Andrius NavickasParašykite atsiliepimą apie "Šventasis Pranciškus iš Asyžiaus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Šventasis Pranciškus iš Asyžiaus, kurią skaitytojams dovanoja Gilbert Keith Chesterton. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Gilbert Keith Chesterton su knyga Šventasis Pranciškus iš Asyžiaus jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Šventasis Pranciškus iš Asyžiaus patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gilbert Keith Chesterton. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Šventasis Pranciškus iš Asyžiaus palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Šventasis Pranciškus iš Asyžiaus" perkama kartu