⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šventasis Siluanas Atonietis. Užrašai

Kaina: 4,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-10-31 4.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Šventasis Siluanas Atonietis. Užrašai" aprašymas

Viešpats iš didžio Savo Gailestingumo suteikia mums malonę, ir mes turime tvirtai ją saugoti, kad neprarastume, nes be malonės žmogus dvasiškai aklas. Aklas tas, kuris kaupia turtus šiame pasauly, – tai reiškia, kad jo siela nepatyrusi Šventosios Dvasios, nežino, kokia Ji saldi, todėl yra pavergta žemės. O kas patyrė Šventosios Dvasios saldumą, tas žino, kad jis su niekuo nepalyginamas, ir to žemėje nebegali niekas pavergti, tik Viešpaties meilė, ir jis ramus Dieve, ir džiaugiasi, ir verkia dėl žmonių, kad ne visi pažino Viešpatį, ir jų gailisi.

„Šventasis be sienų“, „Visuotinės Bažnyčios mistikas“ – taip vadinamas senolis Siluanas, rusų vienuolis, miręs Atono kalno vienuolyne prieš Antrąjį pasaulinį karą. 1987 m. jį kanonizuodamas Konstantinopolio patriarchas pabrėžė Siluano visuotinumą, jo ekumeninį dėmenį.

Iš tiesų šv. Siluaną apaštališkuoju ir pranašiškuoju mokytoju pripažįsta ne tik ortodoksai, bet ir visi krikščionys. Jo vardas minimas greta kitų didžių Rytų šventųjų – Serafimo Saroviečio ir Joano Kronštatiečio.

„Tas nepaprastas senolis, daugel metų kovojęs su neviltim, ko gero, buvo autentiškiausias XX a. vienuolis.“
Thomas Merton

„Iki pat Siluano gyvenimo pabaigos jo šventumą slėpė paprastumas ir nuolankumas.“
Archimandritas Sofronijus

Iš rusų kalbos vertė M. Norkūnas


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Šventasis Siluanas Atonietis. Užrašai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Memuarai apie religiją, teologiją

Archimandritas Sofronijus pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Šventasis Siluanas Atonietis. Užrašai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Šventasis Siluanas Atonietis. Užrašai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Šventasis Siluanas Atonietis. Užrašai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Šventasis Siluanas Atonietis. Užrašai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Archimandritas Sofronijus tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Šventasis Siluanas Atonietis. Užrašai" perkama kartu