⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Šventoji sala

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2022-02-03


Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 9.99 SoldOut

Knygos "Šventoji sala" aprašymas

„Šventoji sala“ – detektyvas, kuriame persipina romantika, mistika ir subtilus humoras.

Poilsis ir ramybė – štai ko ieško detektyvas inspektorius Rajenas. Priverstas išeiti ilgesnių atostogų, jis nusprendžia laiką praleisti Šventojoje saloje. Čia jis tikisi pamiršti žmogžudysčių tyrėjo pareigas ir pasimėgauti laisvalaikiu. Tačiau artėjant Kalėdoms jo planai griūna... Taip prasideda romano „Šventoji sala“ pasakojimas.


Senovinio vienuolyno griuvėsiuose aptinkamas jaunos vietinės merginos Liusės kūnas. Rajenas norom nenorom priverstas grįžti į niūrų žmogžudysčių ir nusikalstamumo pasaulį. Rajenas apsiima išaiškinti žmogžudystę. Jam padėti pasisiūlo policijos konsultantė Ana Teilor. Ji užaugo šioje saloje, todėl grįžimas čia atgaivina senus prisiminimus ir priverčia akis į akį susidurti su savo sudėtinga praeitimi.


Siekdami išaiškinti nusikaltimą Rajenas ir Ana dirba kartu . Žudikas slepiasi kažkur netoliese, tačiau kažkada vykusių pagoniškų ritualų atgarsiai ir mažo miestelio gyvenimo vingrybės klampina tyrėjus.

Romano „Šventoji sala“ antrajame plane skaitytojas gali sekti pagrindinių veikėjų kovą su savo demonais. Mistika persmelkia visą detektyvą, o siužetui pasirinkta vieta tam idealiai tinka. Lindisfarno saloje susiduria senovės keltų papročiai ir krikščioniškosios tradicijos. Grėsmės pojūtį sustiprina tai, kad salą su sausuma jungiantį pylimą užlieja potvyniai, izoliuodami ją nuo likusios pasaulio.


Louise Ross – britų rašytoja, kurios debiutinis romanas „Šventoji sala“ tapo populiariausia Jungtinės Karalystės Amazon knyga. Ši knyga – pirmoji ciklo „Detektyvas vyresnysis inspektorius Rajenas“ dalis, vėliau sekė dar trys tokio pat populiarumo susilaukę tęsiniai. Apžvalgininkai Louise Ross knygas įvertino kaip „literatūrinį fenomeną“. Ji išskirtinė tuo, kad jos knygos labai populiarios pirmiausia elektroninių skaityklių Kindle formatu. Tai leido jai be didelių investicijų pasiekti milijonus skaitytojų ir pelnyti milžinišką populiarumą.


Knygos autorė yra baigusi teisės studijas Londono karališkajame koledže ir dirbo teisininke. Gimus sūnui, įkvėpta Lindisfarno salos grožio ji parašė pirmą „Šventosios salos“ juodraštį. Loiuse Ross knygose aprašomos jai gerai pažįstamos vaikystės vietos, todėl skaitytojas gali mėgautis vaizdingais aprašymais ir autentiškais įspūdžiais.


Iš anglų kalbos vertė Dalia PaslauskienėNauja knyga, kurioje bylą tiria detektyvas Rajenas - "Jovaro įduba".


  • Autorius: L.J. Ross
  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955137542

Kiti taip pat domėjosi


2022-02-03

Parašykite atsiliepimą apie "Šventoji sala"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Šventoji sala", L.J. Ross. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar L.J. Ross su knyga "Šventoji sala" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Šventoji sala" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė L.J. Ross. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Šventoji sala" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Šventoji sala" perkama kartu