0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Šventoji Žemė. Kelionės vadovas (2-as leidimas)

  • Nuolaida knygai -25%
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 16,69 €
Kaina knygyne: 21,99 €*
Sutaupote: 5.30 € (25%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Šventoji Žemė. Kelionės vadovas (2-as leidimas)


2021-04-30 16.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Šventoji Žemė. Kelionės vadovas (2-as leidimas)" aprašymas

Arkivyskupo Liongino Virbalo knyga „Šventoji Žemė“ išleidžiama pakartotinai, su autoriaus pataisymais ir atnaujinimais. Tai krikščioniškas požiūris, istorinės žinios ir asmeninė patirtis, susijusi su vieta, kurią nepaisant religinių įsitikinimų trokšta aplankyti daugelis.


Keliaujant į Izraelį dažnam sunku susigaudyti tarp lankytinų vietų, istorinio šios šalies paveldo ir skirtingų religijų palikimo. Ką pamatyti? Ką aplankyti ir kaip iš tiesų patirti šią šalį? Kaip prasmingai praleisti laiką Šventojoje Žemėje?


Arkivyskupas Lionginas Virbalas yra ne kartą keliavęs po Šventąją Žemę, todėl savo knygoje pateikia tiek asmenines įžvalgas, tiek kelionių ar pasirengimo joms metu įgytas žinias. Čia gausu praktinių patarimų keliautojams ir pastebėjimų apie išskirtinį šalies veidą: įvairių religijų tradicijos; praeities ir dabarties, tradicijų ir modernumo susidūrimas.

Autorius pristato šalies istoriją, gyventojus, religijas, pasakoja apie išskirtines, biblines vietas, turtingą ir įdomią jų istoriją bei sąsajas su Šventuoju raštu.


Knygoje „Šventoji Žemė“ aiškiai ir paprastai pasakojama apie šalį, pateikiamos atnaujintos praėjusio leidimo iliustracijos, žodynėliai, vietų rodyklė, patikslinti žemėlapiai, schemos, padarytos laiko skalės. Tai puikus kelionės vadovas ir reikšmingas žinių apie Šventąją Žemę šaltinis, padėsiantis susigaudyti tarp daugybės įdomių objektų ir atsirinkti tai, kas įdomiausia ir vertingiausia.

Net jei negalite ar neplanuojate artimiausiu metu lankyti šių vietų, knyga „Šventoji Žemė“ padės pabūti joje mintimis ir susidaryti ryškų, gyvą ir artimą šios šalies vaizdą.

 

Lionginas Virbalas (g. 1961 m.) – Kauno arkivyskupas (nuo 2015 m.). vienuolis jėzuitas, buvęs Kauno ir Vilniaus kunigų seminarijų dėstytojas.

Gimė Biržuose, studijavo Vilniaus inžineriniame statybos institute. Baigęs karinę tarnybą, studijavo pogrindinėje kunigų seminarijoje. Vėliau buvo priimtas į Kauno kunigų seminariją ir po baigimo įšventintas kunigu. Išvyko Romą studijuoti dvasingumo teologijos, baigė teologijos licenciato studijas. Gyveno ir dirbo Insbruke (Austrija), Kaune, Salamankoje (Ispanija). Buvo Vilniaus Šv. Kazimiero bažnyčios, o vėliau – Popiežiškosios Rusų kolegijos Romoje rektorius.

Yra išvertęs knygų iš įvairių kalbų, parengęs plačiai naudojamą rekolekcijų kasdienybėje kursą. Moka italų, ispanų, rusų ir vokiečių kalbas. Nuo 2013 m. – Panevėžio vyskupas, 2015 metais paskirtas Kauno arkivyskupu.


  • Autorius: Lionginas Virbalas
  • Leidėjas: Terra Publica
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • Formatas: 13x20, puskiečiai viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094731006

Parašykite atsiliepimą apie "Šventoji Žemė. Kelionės vadovas (2-as leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kelionių vadovai po užsienio šalis

Lionginas Virbalas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Šventoji Žemė. Kelionės vadovas (2-as leidimas), kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Šventoji Žemė. Kelionės vadovas (2-as leidimas) aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Šventoji Žemė. Kelionės vadovas (2-as leidimas) už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Šventoji Žemė. Kelionės vadovas (2-as leidimas)? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Lionginas Virbalas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Šventoji Žemė. Kelionės vadovas (2-as leidimas)" perkama kartu