0

Šventojo Sarbelijaus žodžiai

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Šventojo Sarbelijaus žodžiai

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 11x16, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 112
  • ISBN ar kodas: 9789955293859

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Šventojo Sarbelijaus žodžiai" aprašymas

Maronitų vienuolis, teologas ir istorijos mokslų daktaras Hanna Skandar daugybę laiko skyrė šventojo Sarbelijaus gyvenimo analizei. Jis parašė daug publikacijų ir išsamią šventojo Sarbelijaus biografiją. Jo knyga „Šventojo Sarbelijaus žodžiai“ – tai duoklė šventajam, kurio dėka įvyko begalė stebuklų ir išgijimų visame pasaulyje. Tai įkvėpimas šventojo Sarbelijaus pagalbos siekiantiems tikintiesiems.


Juozapas Antanas Maklufas (Youssef Antoun Makhlouf) – toks buvo tikrasis šventojo Sarbelijau vardas – gimė 1828 m. turkų okupuotame Libane. Kai jam buvo vos treji metai, mirė tėvas, tad Juozapas užaugo savo dėdės šeimoje.

Būdamas dvidešimt trejų, Juozapas įstojo į Libano maronitų ordino vienuolyną, ir pasirinko Sarbelijaus vardą, taip pagerbdamas II a. bažnyčios kankinį. 1853 m. Sarbelijus davė amžinuosius įžadus, o dar po šešerių metų buvo įšventintas į kunigus.

Pajutęs pašaukimą ir sekdamas penktajame amžiuje gyvenusio Šv. Marono pavyzdžiu, Sarbelijus 23 metus gyveno atsiskyrėlio gyvenimą. Jis greitai išgarsėjo kaip šventasis, todėl jo palaiminimo ir užtarimo siekė daugybė tikinčiųjų - žmonės eidavo prašyti melstis už juos ir laukdavo stebuklų. Sarbelijus nuolat pasninkavo ir kartais, paprašytas vienuolyno vyresniųjų, teikdavo Sakramentą aplinkiniuose kaimuose.

Sarbelijus mirė 1898 metais per Kūčias, o jo kapas greitai tapo traukos objektu piligrimams. Buvo paskelbta, jog čia apsilankę išgyja ligoniai. Po jo mirties užfiksuota daugiau nei 13 tūkstančių stebuklingų pagijimų, kurie buvo aprašyti spaudoje ir įrašyti vienuolyno knygose.

1965 m. tėvas Sarbelijus buvo paskelbtas palaimintuoju, o 1977 m. popiežius Paulius VI jį kanonizavo.


Šventasis Sarbelijus dažnai vadinamas „šventąja Terese ir Libano“. Jis garsėjo savo išmintimi ir nuolankumu tiek būdamas gyvas, tiek po mirties – jo darbai ir pamokymai sklido iš lūpų į lūpas.


Tėvas Hanna Skandar knygoje „Šventojo Sarbelijaus žodžiai“ pateikia Sarbelijaus pamokslų ir minčių antologiją. Tai daugiausia rytietišką prieskonį turinčios kalbos ir pamokymai, kurie artimi bibliniams ir puikiai praturtins mūsų maldas ar meditacijas.

Tokių šventųjų kaip šv. Sarbelijus egzistavimas itin svarbus Bažnyčiai, kuri moko vertinti įvairovę ir joje rasti vienybę. Sarbelijus moko bet kokioje gyvenimo situacijoje atsigręžti į Dievą, tik tuomet mūsų maldos tampa gilios bei prasmingos.


Iš prancūzų kalbos vertė Jūratė Grabytė

Parašykite atsiliepimą apie "Šventojo Sarbelijaus žodžiai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šventieji ir jų gyvenimai

Hanna Skandar parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Šventojo Sarbelijaus žodžiai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Šventojo Sarbelijaus žodžiai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Šventojo Sarbelijaus žodžiai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Šventojo Sarbelijaus žodžiai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Hanna Skandar tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Šventojo Sarbelijaus žodžiai" perkama kartu