Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Šventosios dvasios galybė

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 15.26 SoldOut

Knygos „Šventosios dvasios galybė“ aprašymas

„Avinėlių užtarėjų" bendruomenės ir jos įsteigėjos Motinėlės Nadine Brown parengta antroji Ugdymo programos dalis „Šventosios Dvasios galybė" skirta tikinčųjų įgalinimui Šventąja Dvasia. Septynių savaičių trukmės programa supažindina mus su Šventąja Dvasia, atskleidžia, kokias dovanas Ji teikia kiekvienam iš mūsų asmeniškai. Programos mokymai parengti bendruomenės susirinkimams, asmeniniams namų darbams ir mažų grupių susitikimams.


Parašykite atsiliepimą apie „Šventosios dvasios galybė“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Šventosios dvasios galybė“, Motinėlė Nadine Brown. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Motinėlė Nadine Brown su knyga „Šventosios dvasios galybė“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Šventosios dvasios galybė“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Motinėlė Nadine Brown. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Šventosios dvasios galybė“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Šventosios dvasios galybė“ perkama kartu