Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Šventųjų relikvijos Lietuvos kultūroje

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 8.49 SoldOut

Knygos „Šventųjų relikvijos Lietuvos kultūroje“ aprašymas

Šventųjų relikvijos esminga bažnytinio paveldo dalis, susijusi su altorių įranga, šventųjų atvaizdais, rašytinių šaltinių liudijamomis šventųjų relikvijų įnešimo iškilmėmis. Šia knyga siekiama atkreipti dėmesį į šventųjų relikvijas kaip į tam tikrą paveldo rūšį ir paskatinti specialiai šį reiškinį apmąstantį kultūros istorijos diskurą. Pasitelkiant LDK XIV-XVIII a. istoriografinius ir ikonografinius šaltinius bandoma iškelti šventųjų relikvijų supratimo, jų religinės ir estetinės refleksijos, meninio apipavidalinimo bruožus. Leidinį sudaro dešimt mokslinių straipsnių ir XVII a. šaltinio - Mikalojaus Moscickio "Mokslo apie šventąsias relivijas" publikacija.
Santr. anglų k.Parašykite atsiliepimą apie „Šventųjų relikvijos Lietuvos kultūroje“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Šventųjų relikvijos Lietuvos kultūroje“, Tojana Račiūnaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Tojana Račiūnaitė su knyga „Šventųjų relikvijos Lietuvos kultūroje“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Šventųjų relikvijos Lietuvos kultūroje“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Tojana Račiūnaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Šventųjų relikvijos Lietuvos kultūroje“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Šventųjų relikvijos Lietuvos kultūroje“ perkama kartu