0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šventumas. Jo prigimtis, kliūtys, sunkumai ir ištakos

Kaina internetu: 13,79 €
Kaina knygyne: 15,99 €*
Sutaupote: 2.20 € (14%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-12-31 13.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Šventumas. Jo prigimtis, kliūtys, sunkumai ir ištakos" aprašymas

"Nesiekiu šventumo paversti stabu. Nenoriu Kristaus nuversti nuo sosto ir Jo vietoje pasodinti šventumą. Tačiau sakau tiesiai, kad visa širdimi trokštu, jog mūsų dienomis tikintieji daugiau mąstytų apie šventumą. Todėl, naudodamasis proga, primygtinai siūlau tai daryti kiekvienam, į kurio rankas pateks ši knyga. Baiminuosi, jog kartais pamirštama, kad išteisinimą ir pašventinimą Dievas susiejo. Nors tai, be jokios abejonės, pavieniai ir skirtingi dalykai, vis dėlto vienas negali egzistuoti be kito. Visi išteisinti žmonės yra pašventinti, ir visi pašventinti žmonės taip pat yra išteisinti. Ką Dievas sujungė, joks žmogus tenedrįsta perskirti. Galite man nepasakoti, jog esate išteisintas, jeigu jumyse nematyti jokių pašventinimo požymių. Nesigirkite tuo, ką Kristus dėl jūsų atliko, jei negalite parodyti Šventosios Dvasios jumyse nuveikto darbo. Negalvokite, kad Kristus ir Šventoji Dvasia gali būti atskirti vienas nuo kito. Neabejoju, kad šie dalykai puikiai žinomi daugeliui tikinčiųjų, tačiau, manau, būtų naudinga dar kartą juos prisiminti. Įrodykime savo gyvenimu, jog mums tai žinoma. Niekada iš akiračio neišleiskime šios Biblijos eilutės: "Siekite šventumo, be kurio niekas neregės Viešpaties."
Dž. Č. Railis, skyriaus "Šventumas" ištrauka.

Kaip galime būti šventi? Džonas Čarlzas Railis buvo įsitikinęs, kad tikrasis šventumas – tai ne tik tikėjimo ir jausmų, bet ir praktinės veiklos dalykas. Tiksliai ir aiškiai aiškindamas Šventąjį Raštą, Railis atskleidžia šventumo prigimtį ir sunkumus, su kuriais susiduriama jo siekiant: naikinančią nuodėmės galią, tikslingą tikėjimo kovą, didelę sekimo Kristumi kainą ir malonės turtus, Dievo gausiai išliejamus tiems, kurie diena iš dienos siekia pašventinimo. Nepaprastai skaitoma prabėgus net ir 135 metams nuo pirmojo jos leidimo ir išties įtikinama ši jau brangia klasika tapusi knyga yra vienas geriausių kada nors parašytų darbų apie krikščionišką gyvenseną.

Iš anglų kalbos vertė Jurga Grunskienė


Parašykite atsiliepimą apie "Šventumas. Jo prigimtis, kliūtys, sunkumai ir ištakos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Šventumas. Jo prigimtis, kliūtys, sunkumai ir ištakos", kurią skaitytojams dovanoja Džonas Čarlzas Railis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Džonas Čarlzas Railis su knyga "Šventumas. Jo prigimtis, kliūtys, sunkumai ir ištakos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Šventumas. Jo prigimtis, kliūtys, sunkumai ir ištakos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Džonas Čarlzas Railis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Šventumas. Jo prigimtis, kliūtys, sunkumai ir ištakos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Šventumas. Jo prigimtis, kliūtys, sunkumai ir ištakos" perkama kartu