0

Švęsti kosmose ir tvarte

Informacija

Švęsti kosmose ir tvarte

  • Leidėjas: Bernardinai.lt
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 376
  • ISBN ar kodas: 9786099505725

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Švęsti kosmose ir tvarte" aprašymas

Knyga "Švęsti kosmose ir tvarte" - tai iškilaus fiziko, talentingo vaikų bei paauglių rašytojo ir originalaus publicisto Gendručio Morkūno (1960-2009) eseistikos palikimas bei bičiulių, bendražygių atsiminimai apie šią ypatingą asmenybę.

Tai serijos "Bernardinai.lt biblioteka" knyga, skirta pagerbti vieną iš ištikimiausių dienraščio "Bernardinai.lt" autorių Gendrutį Morkūną, kurio tekstai savo giedrumu ir minties aiškumu visada buvo ir tebėra tikra atgaiva. Gendrutis Morkūnas į mūsų literatūrą atėjo lyg iš niekur, rodos, su menu, apskritai kultūra nieko bendra neturinčios srities - fizikos. Dar prieš pradėdamas rašyti kūrinius vaikams, publicistiką bei esė, G. Morkūnas jau buvo keliasdešimties straipsnių, kelių mokslo populiarinimo knygų autorius. Tačiau radioekologija ir radiacinė sauga, kurios specialistas buvo G. Morkūnas, - per siauros sritys talentingam kūrėjui bei rašytojui.

Jaunajai skaitytojų auditorijai Gendrutis parašė penkias knygas. Keturios iš jų jau išleistos, beveik kiekviena iš karto pastebėta ir įvertinta: "Vasara su Katšuniu" (2005) pripažinta reikšmingiausiu metų debiutu, "Grįžimo istorija" (2007) ir "Blusyno pasakojimai" (2008) - geriausios metų knygos vaikams ir paaugliams. Išėjus apysakai "Velniškai karštos atostogos" (2009), Gendručiui Morkūnui (po mirties) paskirta Švietimo ir mokslo ministerijos Vaikų literatūros premija.

Knygoje "Švęsti kosmose ir tvarte" surinkta beveik šimtas Gendručio Morkūno esė. Dauguma tekstų publikuoti interneto dienraštyje "Bernardinai.lt", savaitraštyje "Šiaurės Atėnai", "Selonija.lt", dienraštyje "Šiaurės rytai". Knygoje sudėtos esė, rašytos 2004-2009 metais. Paskutinė esė, kuri ir davė pavadinimą šiai rinktinei, parašyta likus savaitei iki išėjimo.

Parašykite atsiliepimą apie "Švęsti kosmose ir tvarte"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Švęsti kosmose ir tvarte, kurią skaitytojams dovanoja Gendrutis Morkūnas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Gendrutis Morkūnas su knyga Švęsti kosmose ir tvarte jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Švęsti kosmose ir tvarte patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gendrutis Morkūnas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Švęsti kosmose ir tvarte palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Švęsti kosmose ir tvarte" perkama kartu