⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Svetimas vaikas

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2019-11-03 Justina

Geriausia iš geriausių kada skaitytų mano knygų!!! Įtraukė nuo pat pirmo skyriaus ir prikaustė visai likusiai knygai, kažkas WOW!!!


Šiuo metu neparduodama

2023-06-30 10.79 SoldOut

Knygos "Svetimas vaikas" aprašymas

Psichologinių trilerių meistrės Rachel Abbott romanas „Svetimas vaikas“ įtraukia į intriguojančių paslapčių tinklą ir pražūtingas tiesos paieškas. Tamsi praeitis išnyra iš šešėlių ir kėsinasi sugriauti saugų gyvenimą, pastatytą ant melo pamatų.

Kai Ema sutiko savo vyrą Deividą, jis buvo iškankintas sielvarto. Pirmoji Deivido žmona Karolina žuvo per avariją, automobiliui nuslydus nuo kelio. Dar baisiau, kad per tą avariją dingo ir šešiametė Deivido dukra Taša. Nerasta jokių pėdsakų kad automobilyje su mama sėdėjo ir mergaitė.
Vis dėlto praėjus šešeriems metams, Ema tiki, kad skausmingas ir sunkus laikotarpis jau praeityje. Ji ir Deividas drauge susikūrė naują gyvenimą, turi nuostabų sūnelį Olį. Tačiau vieną dieną į jų gyvenimą įsiveržia nepažįstamoji, ir viskas ima griūti.
Emos gyvenimas tampa nesaugus. Ar ji tikrai žino, kas nutiko prieš daugybę metų jos vyro šeimai? Ir kodėl ji taip bijo dėl savo ir savo sūnaus saugumo?

Vilties netekusi Ema kreipiasi į seną savo draugą vyresnįjį inspektorių Tomą Daglasą. Tačiau šis žingsnis sukelia dar didesnį pavojų šeimai. Ilgai netrukus atsiskleis sukrečiantis apgavysčių tinklas
Sakoma – niekada nepasitikėk nepažįstamuoju. Gal tai ir tiesa...

„Kai tik pagalvoji, kad viską supratai, pagauni save spiegiantį iš nevilties dėl savo kvailumo.“

Crime Fiction Lover

„Svetimas vaikas yra tobulas trileris. Negalėjau atsitraukti nuo šios šokiruojančios istorijos.“

Bookaholic Confessions

„R. Abbott sukuria painų apgavystės, paslapčių ir apgaulingų užuominų tinklą.“

Booklist

Rachel Abbott (tikrasis vardas Sheila Rodgers, g. 1952 m.) – anglų rašytoja, psichologinių trilerių autorė. Jos knygos verčiamos į 20 kalbų, vien egzempliorių anglų kalba praduota daugiau nei 3 milijonai. „Svetimas vaikas“ – ketvirtasis jos romanas. Lietuvių skaitytojams autorė pažįstama iš knygų „Šunkelis“, „Nekaltųjų kaltė“, „Saldžių sapnų“.
Rašytoja užaugo netoli Mančesterio. Buvo įkūrusi įmonę, kūrusią programinę įrangą švietimo rinkai, tačiau 2000 metais ją pardavė ir persikėlė gyventi į Italiją.  Kartą dėl užsitęsusio snygio kelias savaites negalėjo išeiti iš namų, tad ėmė rašyti ir suprato, jog nebegali sustoti. Taip atsirado pirmoji jos knyga.
Dabar autorė visą laiką skiria rašymui ir vis dar gyvena tarp Italijos ir Oldernio salos Prancūzijoje.


  • Autorius: Rachel Abbott
  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955138082

Kiti taip pat domėjosi


2019-11-03

Geriausia iš geriausių kada skaitytų mano knygų!!! Įtraukė nuo pat pirmo skyriaus ir prikaustė visai likusiai knygai, kažkas WOW!!!

Parašykite atsiliepimą apie "Svetimas vaikas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Svetimas vaikas", Rachel Abbott. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Rachel Abbott su knyga "Svetimas vaikas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Svetimas vaikas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rachel Abbott. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Svetimas vaikas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Svetimas vaikas" perkama kartu