0

Šviesa - gyvoji dvasia

Kaina internetu: 4,49 €
Kaina knygyne: 5,59 €*
Sutaupote: 1.10 € (20%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Šviesa - gyvoji dvasia

  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • ISBN ar kodas: 9786098050752

2020-10-31 4.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Šviesa - gyvoji dvasia" aprašymas

Žinomas filosofas ir dvasinis mokytojas Omraamas Mikhaelis Aivanhovas (1900–1986) gimė Bulgarijoje. 1937 metais jis persikėlė į Prancūziją. Ten jis skleidė savo mokymą beveik pusę amžiaus – iki pat mirties. Esmingiausias Omraamo Mikhaelio Aivanhovo mokymo teiginys tas, kad mes, šios planetos gyventojai, teisingai supratę Jėzaus žinią, turime kurti naują pasaulį, naują teisingumą, naują žmonių bendruomenę, idant žemėje prasidėtų Dangaus Karalystė.

Ši knyga yra dar viena dvasinio mokytojo Omraamo Mikhaelio Aivanhovo paskaita, užrašyta jo mokinių ir sekėjų. Mokytojas Aivanhovas kalba apie dvasinę šviesos prigimtį, atskleidžia jos sąsajas su žmogaus kūnais, kalba apie šviesos sampratas Biblijos, Kabalos ir hinduizmo mokymų tradicijose, palygina šias žinias su šiuolaikinio mokslo atradimais.

'Iš ko šilkverpio vikšras audžia savo kokoną, o voras – voratinklį? Iš ko sraigė padaro savo kiautą? Tą substanciją jie paima iš savęs. Jei mokėtumėte stebėti gamtą, išvystumėte daugybę reiškinių, kurie padėtų suprasti dalykus, didžiųjų filosofų laikomus neatskleidžiama paslaptimi. Vieną dieną net mokslas pripažins, kad šviesa yra žaliava, iš kurios buvo sukurta visata. Jei žmogus išmoks elgtis su šviesa, jis taps kūrėju kaip Dievas.
Omraam Mikhael Aivanhov Iš prancūzų kalbos vertė Zigmantas Ardickas

Parašykite atsiliepimą apie "Šviesa - gyvoji dvasia"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Saviugda

Omraam Mikhael Aivanhov parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Šviesa - gyvoji dvasia, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Šviesa - gyvoji dvasia aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Šviesa - gyvoji dvasia už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Šviesa - gyvoji dvasia? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Omraam Mikhael Aivanhov tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Šviesa - gyvoji dvasia" perkama kartu