⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šviesasparnis ir svajotojas

2,29 €
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-09-30 2.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Šviesasparnis ir svajotojas" aprašymas

Šioje knygelėje „Šviesasparnis ir svajotojas“ pateikiamas alegorinis pasakojimas apie neįgalų berniuką, kuris susidraugauja su nepaprastu Paukščiu bei keliais jo įkūnytais asmenimis: laikraščių išvežiotoju, senuoju geležinkelininku, ir jų žodžių įkvėptas pasveiksta. Berniukas išmoksta pažvelgti į save, surasti kančios priežastį, atgailauti, patikėti savo sielos nemirtingumu, dvasios stiprybe, įgyja jėgos pasipriešinti negaliai.


  • Autorius: Charles Gregory
  • Leidėjas: Satja
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 64
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9771392340005
  • Vertėjas: Antanina Banelytė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Šviesasparnis ir svajotojas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Charles Gregory pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Šviesasparnis ir svajotojas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Šviesasparnis ir svajotojas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Šviesasparnis ir svajotojas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Šviesasparnis ir svajotojas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Charles Gregory tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Šviesasparnis ir svajotojas" perkama kartu