0

Pirkėjų atsiliepimai

Šviesoraščiai. Iš fotografo užrašų

Kaina: 11,39 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-07-31 11.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Šviesoraščiai. Iš fotografo užrašų" aprašymas

„Nėra nieko tamsiau už šviesą – byloja senovės romėnų patarlė, tačiau tik šviesos kūdikis – fotografija – sugeba tą tamsą prašalinti.“
Knygos autorius, fotografas Stanislovas Žvirgždas

Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas, fotografas ir istorikas Stanislovas Žvirgždas (gim. 1941) tartum mozaiką iš mažų gabalėlių dėlioja savitą Lietuvos fotografijos istoriją, kurios dalyviu ir stebėtoju buvo pastaruosius penkis dešimtmečius. Šiuose pasakojimuose, neretai primenančiuose anekdotus, šmėkšteli vardai, įvykiai, faktai, pokalbiai, aplinkybės, tapusios neatsiejama to meto fotografų kasdienybės ir mūsų kultūros istorijos dalimi.

Asmeninės S. Žvirgždo kaip fotografo patirtys ir nuotykiai knygoje „Šviesoraščiai. Iš fotografo užrašų“ susipina su darbu Fotografijos meno draugijoje, vėliau Fotomenininkų sąjungoje, bičiulystėmis ir kelionėmis, parodomis bei šventėmis. Galiausiai visa tai sujungia kasdieniai mąstymai apie klasikinę ir šiuolaikinę fotografiją, jos praeitį bei dabartį.

Nepretenduodamas į objektyvius metraštininkus, autorius žaismingai ir gyvai pasakoja apie fotografų kasdienybę, kurios centre – šviesa ant popieriaus įspaustos istorijos.


  • Autorius: Stanislovas Žvirgždas
  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094275081

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Šviesoraščiai. Iš fotografo užrašų"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Fotografijos knygos

Stanislovas Žvirgždas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Šviesoraščiai. Iš fotografo užrašų", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Šviesoraščiai. Iš fotografo užrašų" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Šviesoraščiai. Iš fotografo užrašų" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Šviesoraščiai. Iš fotografo užrašų"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Stanislovas Žvirgždas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Šviesoraščiai. Iš fotografo užrašų" perkama kartu