⭐⭐⭐ KIBERNETINIS PIRMADIENIS! Tūkstančiai knygų PIGIAU! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šviesos ir Meilės posakiai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-11-30 3.5 SoldOut

Knygos "Šviesos ir Meilės posakiai" aprašymas

Mano yra dangūs ir mano - žemė;

mano yra tautos, teisieji yra mano ir nusidėjėliai;

angelai yra mano ir Dievo Motina,

ir visa yra mano;

ir pats Dievas yra mano ir man,

nes Kristus yra mano ir visas man.

Ko tad prašai ir ieškai, mano siela?

Visa tai yra tavo ir visa - tau.

Nesitenkink mažesniu

ir nežiūrėk trupinių,

byrančių nuo tavo Tėvo stalo.

Išeik ir didžiuokis savo garbe,

pasislėpk joje ir džiaukis,

ir tai, ko prašo tavo širdis, išsipildys.


Šv. Kryžiaus Jonas

Šv. Kryžiaus Jono "Šviesos ir Meilės posakiai" - trumpos, dvasinės išminties kupinos sentencijos, parašytos dykumos Tėvų raštams būdingu stiliumi. Tai tarsi trumpi eilėraščiai proza, itin turiningi ir daugiaprasmiai, todėl juos skaitant pravartu pasitelkti kūrybišką, intuityvią poetinę nuovoką, skanauti žodžius ir frazes lėtai, kartojant daug kartų, kol pagaliau atsivers juose slypinti gili dvasinė prasmė - kaskart galbūt šiek tiek vis kitokia ir kiekvienam savita. Pasak paties autoriaus, šie patarimai, „nors trumpi ir negausūs, manau, yra naudingi ir veiksmingi, taip pat ir glausti, tad norinčiam jais pasinaudoti tikrai nebeprireiks jokių kitų, nes šie apima visus".


Šv. Kryžiaus Jonas - basasis karmelitas, mistikas, poetas, Bažnyčios mokytojas. Gimė Fontivere, Ispanijoje, 1542 m. Būdamas 21-erių įstojo į Medinos del Kampo karmelitų vienuolyną. Salamankos universitete studijavo filosofiją ir teologiją, priėmė kunigystės šventimus. 1568 m. sutiko būsimąją šventąją ir Bažnyčios mokytoją, mistike Šv. Jėzaus Teresę, kuri jį įtikino prisidėti prie Karmelitų ordino atnaujinimo. Šiame kelyje patirti sunkumai, įkalinimas, kančios neapkartino Kryžiaus Jono dvasios; priešingai - „tamsioji sielos naktis", kurią jam teko iškęsti, virto gilia Dievo patirtimi ir subrandino genialų poetą.

Šventasis mirė 1591 m. Ubedos vienuolyne.


Iš ispanų kalbos vertė sesuo Kryžiaus Ieva  Marija OCD


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Šviesos ir Meilės posakiai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Šv. Kryžiaus Jonas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Šviesos ir Meilės posakiai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Šviesos ir Meilės posakiai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Šviesos ir Meilės posakiai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Šviesos ir Meilės posakiai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Šv. Kryžiaus Jonas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Šviesos ir Meilės posakiai" perkama kartu