0

Pirkėjų atsiliepimai

Šviesos valdovas

4.0
(4 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 13,29 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-05-20 Saulius

Labai gera knyga. Geras pasaulis - geras jausmas / įsijautimas skaitant. Pradžioje atrodo, kad skaitai fentezy, bet paaiškėja, kad mokslinė. Gerai supainiota. Daug "dievų" su skirtingomis savybėmis, induizmo, budizmo, galima ir apsišviesti - kiek suprantu autorius stipriai įsigilinęs į tai (neradau kur kažkas ne taip, kaip iš tikro jiems priskiriama). Ir šiaip įdomi istorija su vingiais, karais, intrigomis ir meilės šiek tiek... Žodžiu knyga turi jėgos.


2022-08-31 13.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Šviesos valdovas" aprašymas

Amerikiečių autoriaus Roger Zelazny knyga „Šviesos valdovas“ apjungia mokslinės ir maginės fantastikos žanrus ir pasakoja apie žmones, kurie pasitelkę technologijas tapo dievais. Kūrinys 1968-tais metais pelnė prestižinę „Hugo“ premiją ir buvo nominuotas „Nebulai“.

Žemė jau seniai žlugusi. Grupė žmonių erdvėlaiviu atvyksta į tolimą planetą, kur apsupti priešiškų vietinių rasių turi išsikovoti sau vietą arba žūti. Bandydami prisitaikyti ir išgyventi jie pasitelkė naujausias technologijas, atrado būdą perkelti žmogaus sielą ir protą į naują kūną bei tapo nemirtingais.

Bijodami prarasti galią kolonistai slepia technologijas nuo žmonių ir patys pasiskelbę hinduistų dievais ir įvedę hinduistų kastas ėmė valdyti likusius. Bet kokia pažanga tarp paprastos liaudies yra slopinama. Tačiau net ir tarp dievų įsisuka nesantaika.

Samas, pagrindinis knygos veikėjas, anksčiau buvęs Sidhartha, dabar Mahasamatmanas, Demonų Apkalėjas, išdrįsta pasipriešinti ir tiki, kad technologijos priklauso visiems žmonėms, o reinkarnacijų neturėtų kontroliuoti elitas. Jis atsisako dievystės ir tampa maištininku – Šviesos valdovu.

Roger Zelazny knyga „Šviesos valdovas“ – pirmoji leidyklos „Leidybos studija“ fantastikos knyga, atgaivinanti visiems fantastams gerai pažįstamą „Eridano“ seriją. Leidyklos atstovai sutarė su buvusiu leidėju dėl „Eridano“ ženklo naudojimo bei įsipareigojo tęsti ilgametes tradicijas bei puoselėti fantastikos žanrą Lietuvoje.

Leidėjai šią knygą pasirinko todėl, kad ji dar nebuvo išversta į lietuvių kalbą, įvertinta daugybe apdovanojimų, sulaukė puikių atsiliepimų. Ją giria net tokie žanro meistrai kaip Neil Gaiman ar George R. R. Martin.

Roger Joseph Zelazny (1937–1995) – amerikiečių poetas, maginės ir mokslinės fantastikos apysakų bei romanų autorius. Jis tris kartus pelnė „Nebula“ apdovanojimą (nominuotas 14 kartų) ir šešis kartus „Hugo“ premiją (taip pat nominuotas 14 kartų). Savo istorijose autorius dažnai pina mitologiją su dabarties arba ateities pasauliais.

Pasiilgote geros fantastikos? Trumpas aprašymas žada, kad „Šviesos valdovas“ patiks besidomintiems moksline ir magine fantastika, mitologija ir filosofinėmis temomis. Kviečiame knygą įsigyti internetu. Pirkti online rasite ir daugiau įvairių siužetų knygų, kurias savo apžvalgose rekomenduoja kiti skaitytojai ar kritikai. Išpardavimų ir akcijų metu knygos kainuoja pigiau, o jas išsirinkti padeda santraukos, aprašymai, ištraukos, puslapių skaičius bei kitos detalės.


  • Pavadinimas originalo kalba: Lord of Light
  • Autorius: Roger Zelazny
  • Leidėjas: Leidybos studija
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098013504
  • Vertėjas: Danguolė Žalytė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2022-05-20

Labai gera knyga. Geras pasaulis - geras jausmas / įsijautimas skaitant. Pradžioje atrodo, kad skaitai fentezy, bet paaiškėja, kad mokslinė. Gerai supainiota. Daug "dievų" su skirtingomis savybėmis, induizmo, budizmo, galima ir apsišviesti - kiek suprantu autorius stipriai įsigilinęs į tai (neradau kur kažkas ne taip, kaip iš tikro jiems priskiriama). Ir šiaip įdomi istorija su vingiais, karais, intrigomis ir meilės šiek tiek... Žodžiu knyga turi jėgos.

2021-11-27

Pasigailejau kad sugaisau laika skaitydamas. Visai nepatiko deja.

2021-05-19

Puiki knyga!

2021-05-17

Tai nėra lengva, pramoginė knyga skaitymui. Tačiau tikrai nenuobodi. Aš nevadinčiau romano geriausia įžanga į Zelazny kūrinius, tačiau jį būtina perskaityti bet kuriam žmogui, net mažai besidominčiam fantastika ar moksline fantastika. 5 labai nusipelniusios žvaigždutės yra galutinis klasikinės knygos įvertinimas.

Parašykite atsiliepimą apie "Šviesos valdovas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Mokslinės fantastikos knygos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Šviesos valdovas", Roger Zelazny. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Roger Zelazny su knyga "Šviesos valdovas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Šviesos valdovas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Roger Zelazny. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Šviesos valdovas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Šviesos valdovas" perkama kartu