TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Švyturiai. Lyderystė kiekvienam: vadovui, komandai, organizacijai

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 17,19 €
Kaina su kodu: 12,03 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-14 Jokūbas

Puiki savo žanro knyga


2023-12-31 17.186 InStock
Į krepšelį

Knygos "Švyturiai. Lyderystė kiekvienam: vadovui, komandai, organizacijai" aprašymas

„Švyturiai. Lyderystė kiekvienam: vadovui, komandai, organizacijai“ – Lino Dungveckio knyga, kurią jis skiria tiek pradedantiesiems vadovams, tiek pažengusiems lyderiams, tiek jau užtikrintiems vadovavo profesionalams.

Knyga „Švyturiai. Lyderystė kiekvienam: vadovui, komandai, organizacijai“ suskirstyta į keturias dalis. Pirmoji – „Pripažintas vadovas per septynias savaites“ – skirta dar tik žengiantiems pirmuosius savo žingsnius.

Antra dalis „Iniciatyvi komanda per šešis mėnesius“ – jau pažengusiems vadovams, kurie siekia suburti sklandžiai veikiančią komandą. Trečia knygos dalis „Patraukli organizacija per trejus metus“ pravers patyrusiems profesionalams, kurie nori savo įmonėje kurti lyderius auginančią aplinką bei įsitraukiančią komandą.

Tris programas apjungia ketvirtoji knygos dalis – „Lyderystės švyturys“.

Knygos įžangoje autorius Linas Dungveckis dalinasi asmenine patirtimi, kad lyderystės teko mokytis ne iš knygų, o praktikoje – iš kariuomenės vadų. Autorius perėjo tiek sovietinio stiliaus mokyklą, tiek paremtą švediška patirtimi ir galėjo praktiškai palyginti rezultatus. Pradėjęs nuodugniau domėtis lyderyste Linas Dungveckis pasigedo knygų su tiksliais patarimais, ką vadovas turėtų daryti nuo pat pirmosios savo darbo dienos. Kokio plano laikytis, jei nori tapti geru lyderiu ir suformuoti darnią komandą?

Linas Dungveckis tiki, kad jo knyga „Švyturiai. Lyderystė kiekvienam: vadovui, komandai, organizacijai“ yra universalus receptas, tinkamas įvairaus pasirengimo vadovams. Leidinio pagrindas sudarytas iš trijų sudedamųjų dalių. Pirmoji – mūšių ir karų patirties suformuota Jungtinės Karalystės kariuomenės vadovavimo filosofija „Serve to Lead“. Antroji – vadovavimas remiantis pasitikėjimu arba vokiška sistema „Auftragstaktik“. Trečioji – suomių gilioji lyderystė „Deep Lead“. Moksliniais tyrimais paremtos teorijos padeda tvirtus lyderystės pagrindus.

Linas Dungveckis – Lietuvos karo akademijos ir kitų organizacijų lektorius, lyderystės straipsnių autorius, ugdymo programos Deep Leadership diegimo Lietuvos kariuomenėje vadovas.

Lyderystės ir saviugdos žanro knyga rekomenduojama bet kokio lygio vadovams, tad kviečiame ją įsigyti internetu. Pirkti online rasite ir kitų naudingų skaitinių, kuriuose skaitytojų laukia ne tik įdomūs siužetai, veikėjų nuotykiai ar vaizdingi aprašymai, bet ir patarimai ir įkvėpimai. Daug knygų galite įsigyti pigiau, nes geras kainas užtikrina išpardavimai ir akcijos. Kiekvienas leidinys turi savo santrauką su aprašymu, ištraukomis, puslapių skaičiumi. Viskas t


  • Autorius: Linas Dungveckis
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 168
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415026050

Kiti taip pat domėjosi


2021-05-14

Puiki savo žanro knyga

2021-05-10

Verta dėmesio, lengvai skaitosi. Geras stilius. Patiko

Parašykite atsiliepimą apie "Švyturiai. Lyderystė kiekvienam: vadovui, komandai, organizacijai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lyderystės knygos

Linas Dungveckis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Švyturiai. Lyderystė kiekvienam: vadovui, komandai, organizacijai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Švyturiai. Lyderystė kiekvienam: vadovui, komandai, organizacijai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Švyturiai. Lyderystė kiekvienam: vadovui, komandai, organizacijai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Švyturiai. Lyderystė kiekvienam: vadovui, komandai, organizacijai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Linas Dungveckis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Švyturiai. Lyderystė kiekvienam: vadovui, komandai, organizacijai" perkama kartu