⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tada pasirodei tu

Kaina: 14,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-12-31 14.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tada pasirodei tu" aprašymas

Ūkanotoje Vašingtono valstijos pakrantėje tik su šunimi gyvenantį vienišių Aizaką slegia sielvartas dėl neseniai mirusio paauglio sūnaus Danielio. Jo pašonėje įsikūrusi dirbanti vieniša motina Lorė bando susitaikyti su klaikiu sūnaus poelgiu. Kaimynus skiria vos menka sidabrinė giraitė, abu tėvai emociškai pakrikę ir užsisklendę savo netektyse. Tačiau tada pasirodo nepažįstama šešiolikmetė, kuri viską pakeičia, nutiesdama tiltą per prasivėrusią bedugnę.

Iš pradžių Evandželinos pasirodymas atrodo lyg išganymas, bet akivaizdu, kad ir pati mergina kažką slepia. Kai į tikėjimą paniręs uolusis kvakeris Aizakas pats nebepajėgia susitvarkyti su atklydėle, ryšį su ja užmezga Lorė. Netrukus visiems trims veikėjams tenka išsiaiškinti, kas iš tiesų įvyko praeities sankirtose ir kaip tai gali nulemti bendrą ateitį.

„Tada pasirodei tu“ varomoji jėga – paslaptingas nusikaltimas, tačiau knygoje kalbama ir apie netektį bei pyktį, o kartu ir apie gerumą bei viltį, drąsą ir atleidimą. Tai itin jaudinantis pasakojimas apie nepažįstamus žmones ir draugus, kurie ne tik padeda vienas kitam žengti į priekį po patirtos tragedijos, bet ir paskatina visai naujo tipo šeimos susikūrimą.


  • Autorius: JoAnne Tompkins
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 432
  • Formatas: 15x21, puskiečiai viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955269298
  • Vertėjas: Margarita Vilpišauskaitė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tada pasirodei tu"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Tada pasirodei tu", JoAnne Tompkins. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar JoAnne Tompkins su knyga "Tada pasirodei tu" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Tada pasirodei tu" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė JoAnne Tompkins. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Tada pasirodei tu" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tada pasirodei tu" perkama kartu