0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tai, ką patikime vėjui

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 13,69 €
Kaina knygyne: 15,79 €*
Sutaupote: 2.10 € (14%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-27 Simas

Puiki knyga

Tai, ką patikime vėjui


2021-06-30 13.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Tai, ką patikime vėjui " aprašymas

Rašytoja Laura Imai Messina romane „Tai, ką patikime vėjui“ pasakoja istoriją, tekančią per netektį, apleistumą, gedulą, viltį ir ateities pažadą. Ši jauki knyga praturtins sielą ir padovanos ramybę.

Romano „Tai, ką patikime vėjui“ siužetas vystosi Japonijoje. Kai cunamis sugriauna pagrindinės veikėjos Jui gyvenimą, ji nežino, kaip reikės su tuo susitvarkyti. Visgi gyvenimas teka toliau.

Jui dirba radijo stotyje. Vieną dieną ji išgirsta istoriją apie vyrą, kurio sode stovi magiška telefono būdelė. Teigiama, kad čia įmanoma susisiekti su mirusiais artimaisiais, o pokalbis padeda išgyventi netekties skausmą. Į stebuklingą vietą traukia viso pasaulio žmonės. Juos čia gena nepakeliamas gedulas. Tačiau grėsmingas taifūnas grasina sunaikinti šią paskutinę viltį ir Jui pasiryžusi aukoti net ir gyvybę, kad tik telefono būdelė liktų stovėti. Ji saugos šią vietą, taip viliojančią į vidų, vietą į kurios vidų įžengti vis dar neišdrįso. Ką gi ji pasakytų savo mamai ar mažylei?

Jui susitinka Takeši, kuris neseniai prarado žmoną ir liko vienas su trejų metų dukra, nustojusia kalbėti. Jis telefonu kalbasi apie dukros ateitį, gyvenimą ir planus. Pamažu tarp Jui ir Takeši užsimezga švelni, jautri draugystė.

Romanas „Tai, ką patikime vėjui“ – jautrus ir šiltas pasakojimas apie žmones, kurie visais įmanomais būdais bando išgyventi netektį. Apie draugystę. Apie tikėjimą ir viltį. Autorę Laurą Imai Messina įkvėpė tikra istorija apie realiai egzistuojančią telefono būdelę ir jos magišką trauką. Rašytojos stilius subtilus, neskubus ir puikiai perteikiantis japonų kultūrą be tarpusavio santykius.

Laura Imai Messina – italų autorė. Ji gimė Romoje ir studijavo literatūrą La Sapienza universitete. Vėliau iškeliavo į Japoniją, kur liko gyventi. Šiuo metu ji Tokijo universitetuose dėsto italų kalbą. Prieš dešimt metų Laura pradėjo rašyti blogą apie gyvenimo kasdienybę tekančios saulės šalyje. Jos tinklaraštį prenumeruoja daugiau nei šimtas tūkstančių žmonių. Neabejinga Japonijos kultūrai moteris parašė keletą sėkmės susilaukusių knygų. Romanas „Tai, ką patikime vėjui“ tapo tarptautiniu bestseleriu ir parduodamas daugiau nei dvidešimtyje šalių.

Iš italų kalbos vertė Rasa Klioštoraitytė.

Trumpas aprašymas žada jautrią, įkvepiančią ir šviesią istoriją. Raginame romaną pirkti online, nes čia visada geros kainos. Taip pat įsigyti internetu siūlome kitų įvairaus žanro knygų. Draugišką kainą užtikrina nuolat rengiami išpardavimai ir akcijos. Asortimentas gausus, tačiau išsirinkti paprasta. Pasidomėkite atsiliepimais ir apžvalgomis, atsižvelkite į puslapių skaičių, panagrinėkite aprašymus ir santraukas, pavartykite virtualias ištraukas ir įsigykite į akį kritusius leidinius jau šiandien! 


  • Autorius: Laura Imai Messina
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 232
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090143254

2021-05-27

Puiki knyga

Parašykite atsiliepimą apie "Tai, ką patikime vėjui "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Tai, ką patikime vėjui , kurią skaitytojams dovanoja Laura Imai Messina. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Laura Imai Messina su knyga Tai, ką patikime vėjui jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Tai, ką patikime vėjui patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Laura Imai Messina. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Tai, ką patikime vėjui palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tai, ką patikime vėjui " perkama kartu