AKTYVUOKITE! -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: TAUPYKLE 

0

Pirkėjų atsiliepimai

Tai, ko netekome ugnyje

Kaina: 4,39 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-06-30 4.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tai, ko netekome ugnyje" aprašymas

Knyga „Tai, ko netekome ugnyje“ – tai vienos garsiausių Argentinos rašytojų Marianos Enriquez apsakymų rinkinys. Grotesko ir juodojo humoro persmelktos tamsios istorijos supažindina su nematoma Argentinos kasdienybe.


Šioje knygoje sudėti laukinės vaizduotės ir velniškos drąsos kupini pasakojimai apie makabriškąją Argentinos pusę. Rašytoja vaizduoja gyvą ir pulsuojančią šiuolaikinę Argentiną su visa ten tarpstančia ir šokiruojančia nelygybe, smurtu, korupcija, kuri tapo kone įstatymu, su visuomenės atmintyje vis dar šmėkščiojančiais karinės diktatūros ir jos pradangintų žmonių šešėliais.


Šiuose pasakojimuose jauni žmonės užsimiršta vartodami narkotikus ir mėgaudamiesi skausmu; mergina, kuri neturi ko prarasti, įeina į apleistą namą ir niekada nebegrįžta; prieš smurtą artimoje aplinkoje protestuojančios moterys susidegina. Čia į gyvenimą ir iš jo veržiasi viltį praradę paaugliai, neišskiriami draugai, gatvės vaikai, nuo savo partnerių pavargusios nuobodžiaujančios moterys, o kažkas užsiima juodąja magija.

Šalia juodosios magijos ir paslaptingų dingimų, šios istorijos kupinos užuojautos tiems, kurie bijo ir jaučiasi sutrikę. Knygos „Tai, ko netekome ugnyje“ autorė kuria tikroviškus veikėjus – mamas ir dukras, vyrus ir žmonas – tokius artimus mūsų kasdienybei.


„Tai, ko netekome ugnyje“ – hipnotizuojanti proza su maloniu grotesko prieskoniu. Tai stiprūs pasakojimai apie viską, kas nutinka, kai mūsų tamsiausios aistros paliekamos nevaldomai klajoti. Tai tuo pat metu ir klasikinė, ir šiuolaikinė knyga.


„M. Enriquez pasakojimai yra istoriškai teisingi ir atsižvelgiantys į klasių susiskirstymą, tačiau jos veikėjai niekada nesinaudoja sentimentais ar paguoda. Ji kalba apie kur kas gilesnes ir labiau nerimą keliančias tiesas negu leistų griežtas realizmas. Pažadinantys ir įtaigūs pasakojimai, užburiantys gyvais, groteskiškais aprašymais ir juodžiausiu humoru“.

New York Times Book Review


„Stulbina subtilus gebėjimas išmušti skaitytoją iš pusiausvyros. Sodrūs narkomanų, plėšikų, transvestitų aprašymai nukelia skaitytoją į kitą, svetimą pasaulį. Turtingas ir maištingas istorijų mišinys apie kiekvienos dienos siaubą, kuris laukia čia pat“.

Kirkus„Žiaurios ir šaltakraujiškos, papasakotos itin skaidriu tonu, šios 12 istorijų atskleidžia barbarišką portretą šalies, nelengvai besistengiančios pamiršti siaubingus praeities skaudulius, kol nauji jau tyko už kampo“.


The Boston Globe


Mariana Enriquez (g. 1973 m.) – argentiniečių rašytoja ir žurnalistė. Studijavo žurnalistiką ir socialinę komunikaciją, dirbo žurnalistinį darbą spaudoje ir radijuje. Daugiausia rašo trumpas istorijas, apsakymus.


Iš ispanų kalbos vertė Laura Liubinavičiūtė


  • Autorius: Mariana Enriquez
  • Leidėjas: Sofoklis
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094442636

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tai, ko netekome ugnyje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Tai, ko netekome ugnyje", Mariana Enriquez. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Mariana Enriquez su knyga "Tai, ko netekome ugnyje" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Tai, ko netekome ugnyje" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Mariana Enriquez. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Tai, ko netekome ugnyje" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tai, ko netekome ugnyje" perkama kartu