⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tai Lietuva

Kaina: 44,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-06-30 44.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tai Lietuva" aprašymas

Knygoje „Tai Lietuva“ naujai ir moderniai pristatoma mūsų šalis – Lietuva.

„Tai Lietuva“ – unikali savo forma, techniniu atlikimu ir pateikimu knyga, moderniai ir patraukliai reprezentuojanti Lietuvą. Naujausios iliustracijos, iš žinomų fotografų nuotraukų sukurtos mozaikos ir išsamūs žinomų recenzentų teigiamai įvertinti tekstai kuria Lietuvos, kaip modernios ir gilias tradicijas turinčios šalies, vaizdą.


Knygoje pristatomi svarbiausi šalies simboliai: herbas, vėliava, himnas. Aprašomi mūsų šalies gyventojai, valstybės santvarka, istorija, nacionalinė valiuta – litas, kalba, švietimo sistema. Supažindinama su Lietuvos miestais, verslu, žemės ūkiu, etnografiniais regionais, tradiciniais amatais.

Nepamirštama ir religija, dailė, muzika, teatras, kinas, sportas, tradicinės šventės, lietuviška virtuvė, atostogos, gamta.


Pristatomi keturi knygos „Tai Lietuva“ variantai:

- anglų kalba be dėžutės - "This is Lithuania"

- anglų kalba su dėžute - "This is Lithuania (su dėžute)"

- lietuvių kalba be dėžutės - "Tai Lietuva"

- lietuvių kalba su dėžute - "Tai Lietuva (su dėžute)"


Tad šalį reprezentuojantis leidinys skirtas ne tik Lietuvos žmonėms, bet ir svečiams iš užsienio, kaip verslo dovana – įmonėms, įstaigoms, ambasadoms.


Knygos viršeliui prabangos įspūdį suteikia metalinis herbas. Tai 5,5 cm ir 4,5 cm dydžio melchiorinis medalionas, dengtas tikru sidabru. Knygos viršelį puošiantis unikalus fragmentas išskirtinis ne tik pačia panaudojimo idėja ir tuo, kad jam naudojamas tikras sidabras ir melchioras. Tai tiksli Šv. Kazimiero trirankio paveikslo aptaiso kopija. Paveikslas kabo Vilniaus arkikatedros bazilikos Šv. Kazimiero koplyčioje. Ženklas yra baroko stiliaus. Jo atspaudą sukūrė dailininkas Stasys Makaraitis.


  • Autorius: Danguolė Kandrotienė
  • Leidėjas: Terra Publica
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 250
  • Formatas: 25x31, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098090208

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tai Lietuva"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Tai Lietuva", Danguolė Kandrotienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Danguolė Kandrotienė su knyga "Tai Lietuva" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Tai Lietuva" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Danguolė Kandrotienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Tai Lietuva" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tai Lietuva" perkama kartu