0

Tai ne pasaka – taip būna

  • Nuolaida knygai -76%
Kaina internetu: 0,49 €
Kaina knygyne: 1,99 €*
Sutaupote: 1.50 € (76%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Tai ne pasaka – taip būna

  • Leidėjas: Naujasis lankas
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 23
  • ISBN ar kodas: 9789955038641

2021-01-31 0.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Tai ne pasaka – taip būna" aprašymas

Nesudėtingas 2-3 metų vaikams skirtas pamokantis pasakojimas apie tai, kaip viensparnis paukštelis padėjo rasti savo namus pumpurėliui, medeliui ir lėlytei.

Knygelė pasakoja apie gerumą, atjautą ir sugebėjimą pasirūpinti kitu.

Parašykite atsiliepimą apie "Tai ne pasaka – taip būna"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Tai ne pasaka – taip būna, kurį parašė Birutė Tiknevičiūtė. Siūlome ne tik išsamų Tai ne pasaka – taip būna aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Birutė Tiknevičiūtė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Tai ne pasaka – taip būna. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Tai ne pasaka – taip būna dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Tai ne pasaka – taip būna" perkama kartu