0

Pirkėjų atsiliepimai

Tai ne pasaka – taip būna

2.0
(4 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 0,19 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-08-13


2022-08-31 0.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tai ne pasaka – taip būna" aprašymas

Nesudėtingas 2-3 metų vaikams skirtas pamokantis pasakojimas apie tai, kaip viensparnis paukštelis padėjo rasti savo namus pumpurėliui, medeliui ir lėlytei.

Knygelė pasakoja apie gerumą, atjautą ir sugebėjimą pasirūpinti kitu.Kiti taip pat domėjosi


2021-09-14

2021-08-13

2021-04-10

Labai prastai.

2021-01-28

Šią knygelę vertinu blogai, nes tai tikra nesamonė. Padriki sakiniai parašyti prie dar padrikesnių piešinių (iliustracijomis to niekaip negaliu pavadint kaip ir šios knygos knyga negaliu įvardint). Net rašinėliu negaliu pavadint. Nežinau, kas čia per kūrinys ir ko autorė siekė tokia kūryba.

Parašykite atsiliepimą apie "Tai ne pasaka – taip būna"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Tai ne pasaka – taip būna", kurį pristato Birutė Tiknevičiūtė. Siūlome ne tik išsamų "Tai ne pasaka – taip būna" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Birutė Tiknevičiūtė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Tai ne pasaka – taip būna". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Tai ne pasaka – taip būna" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Tai ne pasaka – taip būna" perkama kartu