0

Tai ne visada depresija. Išgirskite savo kūną, atraskite giliausius jausmus ir ryšį su tikruoju „aš“

Kaina internetu: 14,99 €
Kaina knygyne: 15,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (7%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Tai ne visada depresija. Išgirskite savo kūną, atraskite giliausius jausmus ir ryšį su tikruoju „aš“

  • Leidėjas: Balto
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 336
  • ISBN ar kodas: 9786094870453

2020-10-31 14.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Tai ne visada depresija. Išgirskite savo kūną, atraskite giliausius jausmus ir ryšį su tikruoju „aš“" aprašymas

Amerikiečių psichoterapeutė Hilary Jacobs Hendel savo knygoje „Tai ne visada depresija: išgirskite savo kūną, atraskite giliausius jausmus ir ryšį su tikruoju „aš“ dalijasi įspūdingomis pacientų istorijomis bei patarimais, kurie padės įgalinti sielą gydančias emocijas, palengvins nerimą bei depresiją ir leis susitaikyti su savimi.

Sara visą laiką bijojo kalbėti ir net galvoti apie save. Spenceris patyrė socialinį nerimą. Bonė užsidarė viduje ir visiškai atsiribojo nuo savo jausmų. Visi šie žmonės kreipėsi į psihoterapeutę Hilary Jacobs Hende norėdami pradėti depresijos gydymą, bet pasirodė, kad nė vienam iš šių pacientų nereikia medikamentų.

Gydytoja Hilary Jacobs Hende nustatė, kad kiekvienas iš pacientų jaunystėje patyrė traumų, kurios privertė juos įjungti apsauginį emocinį mechanizmą – jis iš pažiūros panašus į depresijos simptomus. Hilary Jacobs Hende padėjo šiems ir kitiems pacientams pritaikydama empatišką, naujausiais mokslo tyrimais grįstą terapiją, kuri remiasi gydomąją mūsų emocijų galia.

Tradicinė terapija skatina pacientus kalbėti apie praeities įvykius, o tai dar labiau pagilina nerimą bei depresiją. Metodas, kurį praktikuoja Hilary Jacobs Hendel, moko mus atpažinti gynybines ir slopinančias emocijas, tokias kaip gėda, kaltė ir nerimas, taip pat blokuojančias emocijas, tokias kaip pyktis, liūdesys, baimė, pasibjaurėjimas, jaudulys, seksualinis susijaudinimas. Neslopindami, o patirdami visas pagrindines emocijas, galime pereiti į atvirą būseną, kurioje būsime ramūs, susikoncentravę, užjaučiantys, pasitikintys savimi ir drąsūs. Patirti visas emocijas yra būtina.

Knygoje „Tai ne visada depresija: išgirskite savo kūną, atraskite giliausius jausmus ir ryšį su tikruoju „aš“ autorė pristato unikalų įrankį, kurį vadina „keitimo trikampiu“. Tai yra vadovas, kuris užsisklendusiai ir emocijas slopinančiai asmenybei padės susigrąžinti tikrąjį „aš“. Knygos puslapiuose gydytoja moko žmones pasitikėti psichoterapeutais ir leisti jiems padėti. Skaitytojai sužinos, kodėl visos emocijos, net ir pačios skaudžiausios yra reikalingos. Taip pat autorė padės atpažinti žmogaus taikomus gynybos būdus, prisikasti prie nerimo šaknų, bei pasiekti pokyčių asmeniniame gyvenime.

Amerikietė Hilary Jacobs Hendel – psichoterapeutė, autorė, tinklaraštininkė, lektorė. Moteris nuolat rašo psichologinius straipsnius leidiniui „New York Times”, dalijasi mintimis bloge, taip pat kuria populiarius podkastus.

Iš anglų kalbos vertė Inga Būdvytytė

Parašykite atsiliepimą apie "Tai ne visada depresija. Išgirskite savo kūną, atraskite giliausius jausmus ir ryšį su tikruoju „aš“"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Nerimo, streso ir pykčio valdymas

Hilary Jacobs Hendel parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Tai ne visada depresija. Išgirskite savo kūną, atraskite giliausius jausmus ir ryšį su tikruoju „aš“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Tai ne visada depresija. Išgirskite savo kūną, atraskite giliausius jausmus ir ryšį su tikruoju „aš“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Tai ne visada depresija. Išgirskite savo kūną, atraskite giliausius jausmus ir ryšį su tikruoju „aš“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Tai ne visada depresija. Išgirskite savo kūną, atraskite giliausius jausmus ir ryšį su tikruoju „aš“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Hilary Jacobs Hendel tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Tai ne visada depresija. Išgirskite savo kūną, atraskite giliausius jausmus ir ryšį su tikruoju „aš“" perkama kartu