0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tai priimkit, kas priklauso

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Tai priimkit, kas priklauso


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 7.49 SoldOut
Knygos "Tai priimkit, kas priklauso" aprašymas

Poezija, proza vaikams ir ne vaikams.

Mažų ir didelių žmonių pasaulis, atsiskleidžiantis šioje knygoje "Tai priimkit, kas priklauso", kupinas grožio, įdomybių, jautrių patirčių, gyvenimo džiaugsmo ir dramatizmo.
Autorė, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatė, kūrybą vaikams suvokia kaip vieną svarbiausių meno misijų.Parašykite atsiliepimą apie "Tai priimkit, kas priklauso"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Tai priimkit, kas priklauso, kurią skaitytojams dovanoja Ramutė Skučaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Ramutė Skučaitė su knyga Tai priimkit, kas priklauso jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Tai priimkit, kas priklauso patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ramutė Skučaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Tai priimkit, kas priklauso palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tai priimkit, kas priklauso" perkama kartu