0

Taikomoji širdies ir stambiųjų kraujagyslių anatomija

  • Nuolaida knygai -21%
Kaina internetu: 4,79 €
Kaina knygyne: 5,99 €*
Sutaupote: 1.20 € (21%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Taikomoji širdies ir stambiųjų kraujagyslių anatomija

  • Leidėjas: Vaistų žinios
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 52
  • ISBN ar kodas: 9786099573502

2020-09-30 4.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Taikomoji širdies ir stambiųjų kraujagyslių anatomija" aprašymas

Šioje mokomojoje knygoje "Taikomoji širdies ir stambiųjų kraujagyslių anatomija" aprašomi pagrindiniai širdies ir stambiųjų kraujagyslių anatomijos ypatumai, kuriuos verta žinoti klinikinę kardiologiją praktikuojančiam gydytojui.
Kiekvienas skyrius sudarytas iš anatomijos aprašymo bei su šia anatomija susijusių svarbiausių klinikinių aspektų. Tokia skyrių sandara padės skaitytojui, žvelgiant per anatomijos prizmę, geriau suprasti širdies ligų klinikinės išraiškos priežastis bei susigaudyti širdies ir stambiųjų kraujagyslių vaizduose, gaunamuose vis plačiau kardiologijoje naudojamų vaizdinių tyrimų pagalba.

Parašykite atsiliepimą apie "Taikomoji širdies ir stambiųjų kraujagyslių anatomija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Taikomoji širdies ir stambiųjų kraujagyslių anatomija, kurią skaitytojams dovanoja Sigita Glaveckaitė, Janina Tutkuvienė, Aleksandras Laucevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sigita Glaveckaitė, Janina Tutkuvienė, Aleksandras Laucevičius su knyga Taikomoji širdies ir stambiųjų kraujagyslių anatomija jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Taikomoji širdies ir stambiųjų kraujagyslių anatomija patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sigita Glaveckaitė, Janina Tutkuvienė, Aleksandras Laucevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Taikomoji širdies ir stambiųjų kraujagyslių anatomija palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Taikomoji širdies ir stambiųjų kraujagyslių anatomija" perkama kartu