0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Taikomosios termodinamikos laboratoriniai darbai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Taikomosios termodinamikos laboratoriniai darbai


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 2.69 SoldOut
Knygos "Taikomosios termodinamikos laboratoriniai darbai" aprašymas

Leidinyje pateikiami termodinamikos, šilumos mainų ir šiluminių įrenginių tyrimo laboratorinių darbų aprašymai.Parašykite atsiliepimą apie "Taikomosios termodinamikos laboratoriniai darbai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Taikomosios termodinamikos laboratoriniai darbai, kurią skaitytojams dovanoja Arvydas Adomavičius, Algimantas Balčius ir kt.. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Arvydas Adomavičius, Algimantas Balčius ir kt. su knyga Taikomosios termodinamikos laboratoriniai darbai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Taikomosios termodinamikos laboratoriniai darbai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Arvydas Adomavičius, Algimantas Balčius ir kt.. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Taikomosios termodinamikos laboratoriniai darbai palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Taikomosios termodinamikos laboratoriniai darbai" perkama kartu