0

Pirkėjų atsiliepimai

Tailandas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-06-30 5.99 SoldOut

Knygos "Tailandas" aprašymas


"Šis leidinys - tarsi įvairiaspalvis vėrinys, suvertas iš tikrų istorijų Tailande: keliautojų džiaugsmų ir vargų, gyvenusių ilgėliau atradimų ir nusivylimų, dirbusiųjų patarimų. Kompaktiškas, informatyvus, sudomins ir smalsuolį, ir svajotojų, ir iškeliaujantį. Lietuviai yra labiausiai prisijaukinę būtent šių Pietryčių Azijos šalį. Į jų skrenda atostogauti, žiemas praleisti ir kartais net verslauti.

Turistai paprastai parsiveža įspūdį, jog Tailande visi laimingi, tarsi rojuje, ir jauni, ir seni gyvena šia diena, atsipalaidavę, rūpesčių nematydami. Nuostabūs orchidėjų, plumerijų žiedai, saulė, vieni gražiausių pasaulio paplūdimių tiesiog lipa ant kulnų, viliodami šį žvarbų, tamsų metų nors akies krašteliu pabūti ten, kur gera nuotaika, gamtos grožis ir šiluma. Ir ne tik tai. Gana pigu, labai skanu, egzotinių vaisių gausa, mieli ir paprasti žmonės, tad ir norisi nerti ten. Tailandas keliautojų naršomas jau ne tik organizuotais skrydžiais ir pervežimais, bet ir savarankiškai dviračiais, motociklais, pėsčiomis.

„Aš Tailandu mėgstu dėl jo paprastumo, būtent dėl to neįprasto, bet ypač skanaus gatvės maisto, dėl egzotinių vaisių saldumo, dėl žmonių šypsenų ir naivumo, dėl mokėjimo džiaugtis kiekviena akimirka nieko neturint, net ir dėl gausybės elgetaujančių šunų, dėl absoliutaus chaoso, o kartu ir neskubėjimo niekur, dėl atsipalaidavimo, dėl tokių elementariai paprastų dalykų, kokių europietiškame pasaulyje jau seniai nė su žiburiu nerasi", - rašo keliautoja Vilma Markevičiūtė, Tailandą aplankiusi jau nežinia kiek kartų.

O štai pagrindinio straipsnio apie šalį autorė Ugnė Petrauskaitė Tailande italų kompanijoje dirbo beveik metus. Tad ji turėjo laiko ne tik daug pamatyti, bet ir pažinti šalį iš arčiau. Ugnė mielai dalijasi savo žiniomis, patirtimi ir patarimais.

Prityręs keliautojas matematikas Algis Kavaliauskas vedžioja po nacionalinius parkus ir džiungles, bando užkopti į aukščiausią kalną. Jo patirtis pravers kiekvienam.

Klaipėdiečiui Rimantui Gajauskui Tailandas jau ne vienerius metus yra namai - rojus žemėje. Čia jis sėkmingai plėtoja verslą, turi viešbutį Bankoke. Rimantas skelia viską iš širdies, ką galvoja ir patiria kiekvieną dieną.

Apie Tailando budizmą, gyvenimą vienuolyne ir kaip jis pakeitė jo, o ypač brolio, gyvenimą, atskleidžia alytiškis Vytautas Krasnickas. Ne veltui sakoma, kad kas ieško, tas ir randa, kas svajoja, tas ir gauna.

Tikimės, kad šis leidinukas praskaidrins niūrius vakarus, leis paklaidžioti šiltų prisiminimų labirintais ir bus geras pagalbininkas tiems, kurie susiruoš į kelionę."


Su meile, Leidėjai

 

Knygoje "Tailandas" rasite:

- Informacija apie šalį

- Keliautojų patirtis

- Patarimai


Leidinyje informacija keliautojui, verslo patirtis, šalies ypatumai ir subtilybės, visa tai, kas reikalinga keliaujant su grupe ar individualiai.

Turinys

3 / Pradžių pradžia. UGNĖ PETRAUSKAITĖ

5 / Vieta žemėlapyje

6 / Lis - nelis?

7 / Informacija apie šalį

8 / Šiaurės Tailandas

14 / Šiaurės rytų Tailandas

18 / Centrinis Tailandas

26 / Rytų pakrantė

28 / Pietų Tailandas

36 / Transportas

38 / Virtuvė

40 / Kaip suprasti tajus

44 / Kokoso skonis arba ką pasirinkti. ONA NOSEVIČIENĖ

50 / Su palapine Po Tailandą. ALGIS KAVALIAUSKAS

65 / Atostogos vienuolyne. VYTAUTAS NOSEVIČIUS

68 / Budizmo pamokos arba motociklu per Tailandą. MILDA LIUTKUTĖ

72 / Tailandas: puokštė potyrių ir jausmų. ASTRA PETKŪNAITĖ

75 / Kelionės po Tailandą užrašai. DARIUS DAUGUVIETIS

84 / Kai pasirenki rojų. VYTAUTAS NOSEVIČIUS

96 / Žodynėlis  • Autorius: Ugnė Petrauskaitė
  • Leidėjas: Fortus Vita
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 96
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098152074

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tailandas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie keliones

Ugnė Petrauskaitė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Tailandas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Tailandas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Tailandas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Tailandas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ugnė Petrauskaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Tailandas" perkama kartu