0

Taip ilgai tavęs ieškojau

  • Nuolaida knygai -36%
Kaina internetu: 7,39 €
Kaina knygyne: 11,39 €*
Sutaupote: 4.00 € (36%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Taip ilgai tavęs ieškojau


2020-10-31 7.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Taip ilgai tavęs ieškojau " aprašymas

Trijų knygų serija „Aristokratų sužadėtuvės“. "Taip ilgai tavęs ieškojau" - pirma knyga.

Susitvardymas, stiprus pareigos jausmas ir griežtos aukštuomenės taisyklės. Tai aristokratų Bečampų pasaulis. Tačiau vienas pavogtas bučinys pavergia širdį amžiams – kol mirtis mus išskirs! Taisyklės nebegalioja! Atėjo laikas meilei ir... Bečampų sužadėtuvėms!

Rozalinda Alen nedalyvauja aukštuomenės gyvenime. Ji jau seniai susitaikė su mintimi, kad niekada neištekės. Gyvenimas ją išmokė, jog santykiai tik skaudina. Kai susitikimas su paslaptingu nepažįstamuoju pažadina viltį, kad viskas gali klostytis kitaip, ji pati jaučiasi priblokšta...

Rozalinda nė nenutuokia, kad paslaptingasis vyras yra Leo Bečampas, Čeritono hercogas. Tikėdamasis išvengti jo besivaikančių damų hercogas keliauja prisidengęs kitu vardu. Kuklioji Rozalinda yra pirmoji Leo pakerėjusi moteris. Bet ar pavyks įtikinti šią Pelenę patikėti jam širdį?

Iš anglų kalbos vertė Indrė Kairytė

Parašykite atsiliepimą apie "Taip ilgai tavęs ieškojau "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai užsienio autoriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Taip ilgai tavęs ieškojau , kurią skaitytojams dovanoja Janice Preston. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Janice Preston su knyga Taip ilgai tavęs ieškojau jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Taip ilgai tavęs ieškojau patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Janice Preston. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Taip ilgai tavęs ieškojau palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Taip ilgai tavęs ieškojau " perkama kartu