0

Taip, kaip tau norisi: pasitikėkite savimi, džiaukitės savo kūnu, atpažinkite pojūčius

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
4000 knygų 30-80% pigiau
Informacija

Taip, kaip tau norisi: pasitikėkite savimi, džiaukitės savo kūnu, atpažinkite pojūčius

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 14x21, minkšti vršeliai
  • Puslapių skaičius: 480
  • ISBN ar kodas: 9786090135358

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Amerikiečių sveikatos ir seksualumo specialistės Emily Nagoski knyga „Taip, kaip tau norisi: pasitikėkite savimi, džiaukitės savo kūnu, atpažinkite pojūčius“ – tai itin svarbus darbas apie tai, kaip veikia moters seksualumas. Naujausiais smegenų tyrimais paremta knyga gali radikaliai pakeisti jūsų seksualinį gyvenimą – pripildyti jį pasitikėjimo ir džiaugsmo.


Daugybė tyrėjų paskutinį dešimtmetį praleido bandydami sukurti vadinamąją „rožinę piliulę“, kuri moteris veiktų taip, kaip vyrus veikia Viagra. Tai kurgi ta piliulė? Dėl priežasčių, kurias kuo puikiausiai atskleidžia knyga „Taip, kaip tau norisi“, tokia piliulė niekada nebus išeitis. Tačiau mokslininkų tyrimai naudingi vien dėl to, kad apie moterų seksualumą buvo sužinota daugiau nei bet kada anksčiau ir knyga „Taip, kaip tau norisi: pasitikėkite savimi, džiaukitės savo kūnu, atpažinkite pojūčius“apie visa tai ir paskoja.


Pirmoji pamoka, kurią pateikia dr. Emily Nagoski, yra ta, kad kiekvienos moters seksualumas yra unikalus, kaip piršto antspaudas. Moterų anatomija yra kur kas įvairesnė nei vyrų – tiek jų seksualiniai atsako mechanizmai, tiek būdai, kaip kūnas reaguoja į seksualinį pasaulį. Taigi moterys niekada neturėtų vertinti savęs, atsižvelgdamos į kitų moterų patirtis. Moterys skirtingos, ir tai normalu.


Antroji pamoka: seksas vyksta bendrame kontekste, todėl visi kasdieniai sunkumai ir visas aplinkinis kontekstas turi įtakos moters susijaudinimui, aistrai ar orgazmui.


Naujausi skirtingų disciplinų tyrimai atskleidžia, kad svarbiausias faktorius moteriai, norint susikurti ir išlaikyti pasitenkinimą teikiantį seksualinį gyvenimą, yra ne tai, kas ar kaip vyksta lovoje, bet tai, kaip ji jaučiasi. Tai reiškia, kad stresas, nuotaika, pasitikėjimas savimi ir artimu žmogumi bei požiūris į kūną yra ne šalutiniai, o pagrindiniai faktoriai, lemiantys moters seksualinį gyvenimą. Įsisąmoninus šiuos faktorius ir išmokus juos valdyti, galima pagerinti seksualinį gyvenimą ir padidinti patiriamą malonumą. Labiau nei kada įsivaizdavote.


„Tai geriausia knyga, kokią esu skaitęs apie seksualinę aistrą ir apie tai, kodėl kai kurios poros tiesiog nustoja santykiauti ir ką galima pakeisti. „Taip, kaip tau norisi“ yra tiesiog būtinas vadovas visoms poroms, kurios nori suprasti savo seksualinio gyvenimo pakilimus ir nuosmukius“.

Dr. John Gottman, knygos „Septynios darnios santuokos taisyklės“ autorius


„E. Nagoski knyga nusipelno aplodismentų už tą retą pasiekimą, kai sujungus populiarųjį mokslą ir savigalbos žanrą, išvengiama nepakenčiamo sentimentalumo. „Taip, kaip tu nori“ lengvai ir draugiškai pateikia nepaneigiamus mokslinius faktus apie susijaudinimą ir aistrą."

The Guardian


Emily Nagoski – amerikiečių sveikatos ir seksualumo specialistė, rašytoja ir lektorė. Studijavo sveikatos mokslus ir nuo 1995 metų dėsto paskaitas apie seksualumą, santykius, bendravimą, streso valdymą.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu