0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Taip, kaip tau norisi: pasitikėkite savimi, džiaukitės savo kūnu, atpažinkite pojūčius

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 13.99 SoldOut

Knygos "Taip, kaip tau norisi: pasitikėkite savimi, džiaukitės savo kūnu, atpažinkite pojūčius" aprašymas

Amerikiečių sveikatos ir seksualumo specialistės Emily Nagoski knyga „Taip, kaip tau norisi: pasitikėkite savimi, džiaukitės savo kūnu, atpažinkite pojūčius“ – tai itin svarbus darbas apie tai, kaip veikia moters seksualumas. Naujausiais smegenų tyrimais paremta knyga gali radikaliai pakeisti jūsų seksualinį gyvenimą – pripildyti jį pasitikėjimo ir džiaugsmo.


Daugybė tyrėjų paskutinį dešimtmetį praleido bandydami sukurti vadinamąją „rožinę piliulę“, kuri moteris veiktų taip, kaip vyrus veikia Viagra. Tai kurgi ta piliulė? Dėl priežasčių, kurias kuo puikiausiai atskleidžia knyga „Taip, kaip tau norisi“, tokia piliulė niekada nebus išeitis. Tačiau mokslininkų tyrimai naudingi vien dėl to, kad apie moterų seksualumą buvo sužinota daugiau nei bet kada anksčiau ir knyga „Taip, kaip tau norisi: pasitikėkite savimi, džiaukitės savo kūnu, atpažinkite pojūčius“apie visa tai ir paskoja.


Pirmoji pamoka, kurią pateikia dr. Emily Nagoski, yra ta, kad kiekvienos moters seksualumas yra unikalus, kaip piršto antspaudas. Moterų anatomija yra kur kas įvairesnė nei vyrų – tiek jų seksualiniai atsako mechanizmai, tiek būdai, kaip kūnas reaguoja į seksualinį pasaulį. Taigi moterys niekada neturėtų vertinti savęs, atsižvelgdamos į kitų moterų patirtis. Moterys skirtingos, ir tai normalu.


Antroji pamoka: seksas vyksta bendrame kontekste, todėl visi kasdieniai sunkumai ir visas aplinkinis kontekstas turi įtakos moters susijaudinimui, aistrai ar orgazmui.


Naujausi skirtingų disciplinų tyrimai atskleidžia, kad svarbiausias faktorius moteriai, norint susikurti ir išlaikyti pasitenkinimą teikiantį seksualinį gyvenimą, yra ne tai, kas ar kaip vyksta lovoje, bet tai, kaip ji jaučiasi. Tai reiškia, kad stresas, nuotaika, pasitikėjimas savimi ir artimu žmogumi bei požiūris į kūną yra ne šalutiniai, o pagrindiniai faktoriai, lemiantys moters seksualinį gyvenimą. Įsisąmoninus šiuos faktorius ir išmokus juos valdyti, galima pagerinti seksualinį gyvenimą ir padidinti patiriamą malonumą. Labiau nei kada įsivaizdavote.


„Tai geriausia knyga, kokią esu skaitęs apie seksualinę aistrą ir apie tai, kodėl kai kurios poros tiesiog nustoja santykiauti ir ką galima pakeisti. „Taip, kaip tau norisi“ yra tiesiog būtinas vadovas visoms poroms, kurios nori suprasti savo seksualinio gyvenimo pakilimus ir nuosmukius“.

Dr. John Gottman, knygos „Septynios darnios santuokos taisyklės“ autorius


„E. Nagoski knyga nusipelno aplodismentų už tą retą pasiekimą, kai sujungus populiarųjį mokslą ir savigalbos žanrą, išvengiama nepakenčiamo sentimentalumo. „Taip, kaip tu nori“ lengvai ir draugiškai pateikia nepaneigiamus mokslinius faktus apie susijaudinimą ir aistrą."

The Guardian


Emily Nagoski – amerikiečių sveikatos ir seksualumo specialistė, rašytoja ir lektorė. Studijavo sveikatos mokslus ir nuo 1995 metų dėsto paskaitas apie seksualumą, santykius, bendravimą, streso valdymą.


  • Autorius: Emily Nagoski
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 480
  • Formatas: 14x21, minkšti vršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090135358

Parašykite atsiliepimą apie "Taip, kaip tau norisi: pasitikėkite savimi, džiaukitės savo kūnu, atpažinkite pojūčius"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie santykius

Emily Nagoski pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Taip, kaip tau norisi: pasitikėkite savimi, džiaukitės savo kūnu, atpažinkite pojūčius", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Taip, kaip tau norisi: pasitikėkite savimi, džiaukitės savo kūnu, atpažinkite pojūčius" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Taip, kaip tau norisi: pasitikėkite savimi, džiaukitės savo kūnu, atpažinkite pojūčius" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Taip, kaip tau norisi: pasitikėkite savimi, džiaukitės savo kūnu, atpažinkite pojūčius"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Emily Nagoski tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Taip, kaip tau norisi: pasitikėkite savimi, džiaukitės savo kūnu, atpažinkite pojūčius" perkama kartu