0
Taip, laimingas. Kardinolą Audrį Juozą Bačkį kalbina Antanas Gailius
21.99 InStock

Taip, laimingas. Kardinolą Audrį Juozą Bačkį kalbina Antanas Gailius

  • Nemokamas knygos pristatymas
5.0
(2 įvertinimai)
Internetu: 21,99 €
Knygyne: 24,99 €*
Sutaupote: 3.00 € (13%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
2016-04-07 patogupirkti.lt

Kad sistema priimtų atsiliepimą, reikia pažymėti nors vieną žvaigždutę ir įvesti saugos kodą.

Informacija

Taip, laimingas. Kardinolą Audrį Juozą Bačkį kalbina Antanas Gailius

  • Leidėjas: Naujasis židinys-Aidai
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 15x24, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 528
  • ISBN ar kodas: 9786098163056

21.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Mūsų visų mylimas ir gerbiamas J. E. Kardinolas Audrys Juozas Bačkis, sulaukęs garbingo amžiaus ir pasitraukęs iš Vilniaus Arkivyskupo sosto, pagaliau turi laiko maloniems užsiėmimas. Su savo geru bičiuliu, poetu, vertėju, Nacionalinės premijos laureatu Antanu Gailiumi jis valandų valandas kalbėjosi ir pasakojo apie ilgą ir margą savo gyvenimą – vaikystę lietuvių inteligentų šeimoje Paryžiuje, tarnystę Bažnyčiai apaštališkosiose nunciatūrose Turkijoje, Nigerijoje ir kituose tolimuose kraštuose, glaudų bendradarbiavimą su mylimu popiežiumi Jonu Pauliumi II Romos Kurijoje, galiausiai, apie Vilniaus arkivyskupiją ir įnirtingą darbą, atkuriant nepriklausomybę atgavusią Lietuvą ir jos santykius su Visuotine Bažnyčia.

Knyga "Taip, laimingas. Kardinolą Audrį Juozą Bačkį kalbina Antanas Gailius" pratęsia Kardinolo misiją „grąžinti“ Lietuvą Visuotinei Bažnyčiai: jo pasakojimai apie darbą svečiose šalyse labai informatyvūs, apie tai Lietuvoje mažai žinoma, o „lietuviškieji“ prisiminimai aktualūs, nes yra taip arti dabarties.


Remdamasis savo turtinga patirtimi, kardinolas Audrys Juozas Bačkis, kurį nebūtų per drąsu vadinti vienu iškiliausių XX a. lietuvių, dosniai ir atvirai pasakoja apie Bažnyčios struktūras ir jos santykius su tautomis ir valstybėmis, peržvelgia susitikimus su iškiliausiais politikais ir paprastais tikinčiaisiais, šmaikštauja apie savo sėkmes ir nesėkmes.


"Manau, kad ši knyga yra dovana ir visai Lietuvai. Mat ji kalba balsu žmogaus, kuris kelionei iš Kauno į Vilnių sugaišo ne valandą ar pusantros, kaip mes esame įpratę, bet ištisus dešimtmečius, nes jo kelio stotelės buvo ne Žiežmariai, Vievis ir Grigiškės, o Paryžius, Roma, Manila, San Chosė, Ankara, Lagosas, vėl Roma, galiausiai – dar ir Haga. Kelionės pradžioje šis žmogus matė gyvą Juozą Lukšą-Daumantą, kažkada pietavo su Ronaldu Reaganu, kalbėjosi su Czeslawu Miloszu, lankėsi net Kremliuje pas Michailą Gorbačiovą. Tiesą sakant, nežinau, ar Lietuvoje yra kitas tokio akiračio ir patirties žmogus."

Antanas Gailius.

2016-04-07 patogupirkti.lt

Kad sistema priimtų atsiliepimą, reikia pažymėti nors vieną žvaigždutę ir įvesti saugos kodą.

2016-03-06 raima

kai parasiau neigiama atsiliepima del dideles knygos kainos tai adminas neprieme atsilierpimo. tokia musu demokratija...

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu