⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Taip, laimingas. Kardinolą Audrį Juozą Bačkį kalbina Antanas Gailius

Kaina: 21,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2016-04-07 patogupirkti.lt

Kad sistema priimtų atsiliepimą, reikia pažymėti nors vieną žvaigždutę ir įvesti saugos kodą.


2022-12-31 21.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Taip, laimingas. Kardinolą Audrį Juozą Bačkį kalbina Antanas Gailius" aprašymas

Mūsų visų mylimas ir gerbiamas J. E. Kardinolas Audrys Juozas Bačkis, sulaukęs garbingo amžiaus ir pasitraukęs iš Vilniaus Arkivyskupo sosto, pagaliau turi laiko maloniems užsiėmimas. Su savo geru bičiuliu, poetu, vertėju, Nacionalinės premijos laureatu Antanu Gailiumi jis valandų valandas kalbėjosi ir pasakojo apie ilgą ir margą savo gyvenimą – vaikystę lietuvių inteligentų šeimoje Paryžiuje, tarnystę Bažnyčiai apaštališkosiose nunciatūrose Turkijoje, Nigerijoje ir kituose tolimuose kraštuose, glaudų bendradarbiavimą su mylimu popiežiumi Jonu Pauliumi II Romos Kurijoje, galiausiai, apie Vilniaus arkivyskupiją ir įnirtingą darbą, atkuriant nepriklausomybę atgavusią Lietuvą ir jos santykius su Visuotine Bažnyčia.

Knyga "Taip, laimingas. Kardinolą Audrį Juozą Bačkį kalbina Antanas Gailius" pratęsia Kardinolo misiją „grąžinti“ Lietuvą Visuotinei Bažnyčiai: jo pasakojimai apie darbą svečiose šalyse labai informatyvūs, apie tai Lietuvoje mažai žinoma, o „lietuviškieji“ prisiminimai aktualūs, nes yra taip arti dabarties.


Remdamasis savo turtinga patirtimi, kardinolas Audrys Juozas Bačkis, kurį nebūtų per drąsu vadinti vienu iškiliausių XX a. lietuvių, dosniai ir atvirai pasakoja apie Bažnyčios struktūras ir jos santykius su tautomis ir valstybėmis, peržvelgia susitikimus su iškiliausiais politikais ir paprastais tikinčiaisiais, šmaikštauja apie savo sėkmes ir nesėkmes.


"Manau, kad ši knyga yra dovana ir visai Lietuvai. Mat ji kalba balsu žmogaus, kuris kelionei iš Kauno į Vilnių sugaišo ne valandą ar pusantros, kaip mes esame įpratę, bet ištisus dešimtmečius, nes jo kelio stotelės buvo ne Žiežmariai, Vievis ir Grigiškės, o Paryžius, Roma, Manila, San Chosė, Ankara, Lagosas, vėl Roma, galiausiai – dar ir Haga. Kelionės pradžioje šis žmogus matė gyvą Juozą Lukšą-Daumantą, kažkada pietavo su Ronaldu Reaganu, kalbėjosi su Czeslawu Miloszu, lankėsi net Kremliuje pas Michailą Gorbačiovą. Tiesą sakant, nežinau, ar Lietuvoje yra kitas tokio akiračio ir patirties žmogus."

Antanas Gailius.Kiti taip pat domėjosi


2016-04-07

Kad sistema priimtų atsiliepimą, reikia pažymėti nors vieną žvaigždutę ir įvesti saugos kodą.

2016-03-06

kai parasiau neigiama atsiliepima del dideles knygos kainos tai adminas neprieme atsilierpimo. tokia musu demokratija...

Parašykite atsiliepimą apie "Taip, laimingas. Kardinolą Audrį Juozą Bačkį kalbina Antanas Gailius"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Taip, laimingas. Kardinolą Audrį Juozą Bačkį kalbina Antanas Gailius", Antanas Gailius, Audrys Juozas Bačkis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Antanas Gailius, Audrys Juozas Bačkis su knyga "Taip, laimingas. Kardinolą Audrį Juozą Bačkį kalbina Antanas Gailius" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Taip, laimingas. Kardinolą Audrį Juozą Bačkį kalbina Antanas Gailius" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Antanas Gailius, Audrys Juozas Bačkis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Taip, laimingas. Kardinolą Audrį Juozą Bačkį kalbina Antanas Gailius" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Taip, laimingas. Kardinolą Audrį Juozą Bačkį kalbina Antanas Gailius" perkama kartu