Leidyklų "Terra publica" ir "Debesų ganyklos" knygos už ypač gerą kainą! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Taip, madam... Ne madam. Audioknyga (CD)

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2008-07-02 Aistė

Patekau į ligonine su sunkia trauma. Bliviau, kad sugriuvo visi planai ir vasara nuėjo šuniui ant uodegos. Ir štai draugas atnešė stebūkla - įgarsinta romana Taip, madam... Taigi, visiems patariu įsigyti, laikas bėga ir kojos nebeskauds.


Šiuo metu neparduodama

2022-06-30 4.34 SoldOut

Knygos "Taip, madam... Ne madam. Audioknyga (CD)" aprašymas

Kodėl atsirado romanas?
Ilgam buvau nublokšta į Rusiją. Norėjau XX a. kontekste papasakoti apie žmones, neįtikėtinus likimus. Ir jų meilės istorijas. Rūpėjo pasvarstyti, ar turim priešintis skirtai lemčiai. Kokio tikslo siekiau? Įtraukti skaitytojus į romano verpetą taip, kad jie pasijustų esą įvykių liudytojai. Kad su herojais petys į petį žengtų per knygos puslapius ir nenorėtų išeiti. Kad turėtų ką išsinešti. Kad mylėtų gyvenimą tokį, koks jis yra.
Alma Čepienė

Skaito Violeta Mickevičiūtė

KNYGA BALSU - sielos atgaiva sergantiems, vairuojantiems, keliaujantiems, dirbantiems lengvus darbus ar žmonėms su regėjimo negalia.
Poilsis akims - malonumas ausims!

MP3 formatu.


  • Autorius: Alma Čepienė
  • Leidėjas: Prior
  • Išleidimo metai: 2008
  • ISBN ar kodas: 9789955821014

Kiti taip pat domėjosi


2008-07-02

Patekau į ligonine su sunkia trauma. Bliviau, kad sugriuvo visi planai ir vasara nuėjo šuniui ant uodegos. Ir štai draugas atnešė stebūkla - įgarsinta romana Taip, madam... Taigi, visiems patariu įsigyti, laikas bėga ir kojos nebeskauds.

Parašykite atsiliepimą apie "Taip, madam... Ne madam. Audioknyga (CD)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Taip, madam... Ne madam. Audioknyga (CD)", Alma Čepienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Alma Čepienė su knyga "Taip, madam... Ne madam. Audioknyga (CD)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Taip, madam... Ne madam. Audioknyga (CD)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Alma Čepienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Taip, madam... Ne madam. Audioknyga (CD)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Taip, madam... Ne madam. Audioknyga (CD)" perkama kartu