BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Taip neturėtų būti. Kaip užplūdus nusivylimui, rasti netikėtą stiprybę

Kaina: 9,69 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-09-30 9.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Taip neturėtų būti. Kaip užplūdus nusivylimui, rasti netikėtą stiprybę " aprašymas

Nusivylimai yra mūsų gyvenimo dalis. Vis dėlto, kad ir kaip jie supurtytų mūsų gyvenimo stabilumą, tai nereiškia pabaigos. Dažniausisi tai būna naujo gyvenimo pradžia.

Knygoje „Taip neturėtų būti“ Lysa TerKeurst šiam gyvenimui tarp Edeno ir amžinybės siūlo saugų vadovą. Mus drąsindama Lysa padeda nepasiduoti įtraukiamiems į nusivylimą, bet išmokti kuo geriau suvaldyti nepatenkintus lūkesčius ir skausmingas situacijas. Atrasti paslaptį, kaip likti tvirtiems ir nepanikuoti, kai Dievas mums duoda daugiau nei mes galime pakelti.

Gyvenimas labai dažnai skiriasi nuo to, ko mes iš jo laukėme ir tikėjomės. Kai kurie įvykiai gali trumpam nemaloniai nustebinti, tačiau kiti mus žiauriai sukrečia. Tegul ši knyga „Taip neturėtų būti“ atskleidžia planą, kad taptumėte nauju žmogumi.

Jūs nenorėsite, kad grįžtų senasis gyvenimas, nes naujasis - daug geresnis.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Taip neturėtų būti. Kaip užplūdus nusivylimui, rasti netikėtą stiprybę "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Saviugdos knygos

Lysa Terkeurst pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Taip neturėtų būti. Kaip užplūdus nusivylimui, rasti netikėtą stiprybę ", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Taip neturėtų būti. Kaip užplūdus nusivylimui, rasti netikėtą stiprybę " aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Taip neturėtų būti. Kaip užplūdus nusivylimui, rasti netikėtą stiprybę " už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Taip neturėtų būti. Kaip užplūdus nusivylimui, rasti netikėtą stiprybę "? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Lysa Terkeurst tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Taip neturėtų būti. Kaip užplūdus nusivylimui, rasti netikėtą stiprybę " perkama kartu