0

Taip, pone Dukaki (Jausmų egzotika)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Taip, pone Dukaki (Jausmų egzotika)

  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 11x17, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9786094064333

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Taip, pone Dukaki (Jausmų egzotika)" aprašymas
Pirmasis trilogijos "XXI amžiaus bosai" romanas

Ieškoma: savanorė mokinė dirbti su arogantišku (bet neįtikėtinai seksualiu) magnatu.
Šeimos verslui išgyvenant krizę, Polei Princ kompaniją tenka patikėti valdingumu pasižyminčiam Deimonui Dukakiui. Ir nors Polė stengiasi išlikti rami ir judėti į priekį, supranta, kad išgelbėti kompaniją nebus taip lengva. Juolab, kad jos išdavikas kūnas vis dažniau trokšta svaiginančių boso prisilietimų!
Tapusi naująja jo mokine, Polė lydi Deimoną į Paryžių derėtis dėl svarbiausio gyvenime verslo sandėrio! Dar blogiau, Polė visais įmanomais būdais privalo atsispirti savo bosui romantiškiausiame pasaulio mieste...

Iš anglų kalbos vertė Inga Stančikaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Taip, pone Dukaki (Jausmų egzotika)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Taip, pone Dukaki (Jausmų egzotika), kurią skaitytojams dovanoja Sarah Morgan. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sarah Morgan su knyga Taip, pone Dukaki (Jausmų egzotika) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Taip, pone Dukaki (Jausmų egzotika) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sarah Morgan. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Taip, pone Dukaki (Jausmų egzotika) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Taip, pone Dukaki (Jausmų egzotika)" perkama kartu