0

Taip skamba krintantys

  • Nuolaida knygai -82%
Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 16,39 €*
Sutaupote: 13.40 € (82%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Taip skamba krintantys

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • ISBN ar kodas: 9785415024490

2021-02-28 2.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Taip skamba krintantys" aprašymas

J. G. Vasquezo romano Kolumbija – ne tik grifų sparnų išraižytos Andų aukštumos, bet ir šiandieninės Bogotos urbanistinis peizažas; ne tik pončais apsitaisę, medinėmis lazdutėmis stuksenantys prieškario senjorai, bet ir ištisa narkotikų maro apimta kolumbiečių karta: dešimtmečius vykdomos „didžiosios žmogžudystės“ (politikų, žurnalistų, žmogaus teisių aktyvistų), krintantys lėktuvai, miestą drebinančios bombos; ne tik Pablo Escobaro Medeljino kartelis, bet ir hipiškos klajonės tarp JAV, įsitraukusių į Vietnamo karą, ir Kolumbijos, įsivėlusios į kokaino karą, kuris visiems laikams pakeitė šalį.


„Tokie serialai kaip „Breaking Bad“ mus išmokė, kaip įsivaizduoti narkotikų prekybą. Tačiau V?squezas yra paruošęs mums visai kitokią istoriją. Rašytojas pateikia dviejų jaunų žmonių gyvenimus... narkotikų karo ištakas ir dosnios Taikos korpuso savanorės nusivylimą... Jis mums leidžia patirti garsą, kaip krinta lėktuvai, krinta pašauti kūnai, griuvėsiais virsta gyvenimai. Jis mums pateikia patį patraukliausią Lotynų Amerikos romaną, kurį teko skaityti po Roberto Bola?o 2666. <...> Vasquezas yra nuostabus stilistas: jis sugeba pokalbį pripildyti kunkuliuojančios įtampos, užleistą zoologijos sodą gali paversti į nacionalinį memento mori. Tačiau pagrindinis autoriaus tikslas nėra suteikti adrenalino. Jis susikoncentruoja į tai, kaip istorija įsiveržia į veikėjų emocinį spektrą. Jis suteikia išlavintą malonumą: viziją, kaip narkotikai pakirto kartą – vieną nuolankų gyvenimą po kito.“

Marcela Valdes


Edmundas Whiteas romaną "Taip skamba krintantys" pavadino requiem gyviesiems: „Nuostabus romanas, atmetantis vyresniojo tėvynainio Marquezo ryškias spalvas bei mitines transformacijas ir, pasirenkantis šaltą, niūrią Bogotos poeziją bei tylią jaunos meilės įtampą. Romanas artimesnis urugvajiečių genijaus, Juano Carloso Onetti, noir paletei.“


Iš ispanų kalbos vertė Aistė Kučinskienė

Parašykite atsiliepimą apie "Taip skamba krintantys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Taip skamba krintantys, kurią skaitytojams dovanoja Juan Gabriel Vasquez. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Juan Gabriel Vasquez su knyga Taip skamba krintantys jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Taip skamba krintantys patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Juan Gabriel Vasquez. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Taip skamba krintantys palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Taip skamba krintantys" perkama kartu