⭐⭐⭐ KIBERNETINIS PIRMADIENIS! Tūkstančiai knygų PIGIAU! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Taip! Tavo tikslas. Ne! Kaip tai pasiekti

Kaina: 2,69 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-11-30 2.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Taip! Tavo tikslas. Ne! Kaip tai pasiekti" aprašymas

Grupelė mokslininkų akvariume atliko eksperimentą. Į stiklinį rezervuarą jie suleido daug smulkių žuvelių ir vieną didelę lydeką, žuvis atskyrę stikline pertvara. Mokslininkai stebėjo, kaip alkana lydeka valandų valandas trankė nosimi nematomą pertvarą, kol galiausiai liovėsi. Tada jie stiklinę pertvarą pašalino. Kaip manote, kas nutiko?
- Viso geriausio, žuvytės!
- Ne. Lydeka ir toliau liko savojoje rezervuaro pusėje, plaukiojo ratais, vos per kelis centimetrus nuo įsivaizduojamos kliūties. Kelias valandas nosimi baksnojusi stiklą, lydeka suformavo savąsias ribas. Dauguma žmonių nesiskiria nuo lydekos. Jie patiria nemalonius išgyvenimus, kelis kartus atsitrenkę į kliūtį išmoksta iškart nuleisti rankas. Tada atsiduria kitokioje situacijoje, kurioje nėra tikrų kliūčių, kurioje galėtų sudoroti visas norimas žuvytes, bet ar padaro tai? Ne. Jie neperžengia įsivaizduojamų sienų.

„Siekti NE!“ yra beletristinis pasakojimas apie keturias nepamirštamas dienas iš Eriko Džeimso Bratono – nuostabaus sutuoktinio, siaubingo brolio ir pusėtino kopijavimo aparatų pardavėjo – gyvenimo.

Jeigu galėtumėte nukeliauti į ateitį ir pasikalbėti su savimi – protingesniu, drąsesniu ir ne tokiu droviu savuoju aš… Kas nutiktų? Erikui Džeimsui Bratonui tokia proga bus suteikta. Ji pakeis jo gyvenimą, o jei leisite, tai gali pakeisti ir Jūsų gyvenimą.

Nors pagrindinis herojus yra pardavėjas, žinokite, kad ši knyga skirta ne tik dirbantiesiems pardavimų srityje.

Ji skirta:
– visiems, kuriems nuolat tenka sulaukti neigiamų atsakymų – tiek romanų rašytojui, ieškančiam leidėjo, tiek tinklinės rinkodaros specialistui, norinčiam surinkti savo komandą;
– verslininkui, ieškančiam rizikos kapitalo;
– studentui, renkančiam pinigus įdėjos įgyvendinimui;
– tėvams, bandantiems priversti savo vaikus suvalgyti jiems įdėtus žirnius.

Ši knyga "Taip! Tavo tikslas. Ne! Kaip tai pasiekti" skirta visiems, norintiems prasibrauti pro savo pačių susidarytas kliūtis ir gauti viską, ką siūlo gyvenimas.

„Iš pradžių pamaniau: Ką gi vertingo galima rasti šioje 96 puslapių knygelėje? Bet skaitydamas 46-ąjį puslapį supratau, kad ši „knygelė“ gali pakeisti mano gyvenimą! Visą gyvenimą ieškojau išminties, kuri būtent ir atskleidžiama audioknygoje „Siekti NE!“ Jokia kita knyga apie sėkmę, charakterio formavimą, gebėjimą susidoroti su neigiamais atsakymais neprilygsta „Siekti NE!“. Neklausykite šios audioknygos, kol nebūsite pasiruošę siekti pačios sėkmės viršūnės. Genialios Ričardo ir Andrėjos idėjos yra tiesiog stulbinančios. Jos pakeis jūsų gyvenimą, karjerą ir įmonę. Jei jokios audioknygos savo gyvenime nesate klausę vėl ir vėl, tegul „Siekti NE!“ būna toji. Jūs būsite priblokšti!“
Michael Murphy, www.positiveattitudes.com

Vertė Judita CirvinskienėKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Taip! Tavo tikslas. Ne! Kaip tai pasiekti"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Asmeninių finansų knygos

Andrea Waltz, Richard Fenton pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Taip! Tavo tikslas. Ne! Kaip tai pasiekti", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Taip! Tavo tikslas. Ne! Kaip tai pasiekti" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Taip! Tavo tikslas. Ne! Kaip tai pasiekti" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Taip! Tavo tikslas. Ne! Kaip tai pasiekti"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Andrea Waltz, Richard Fenton tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Taip! Tavo tikslas. Ne! Kaip tai pasiekti" perkama kartu